Opie Oils UK, distribuitor Official Silkolene(Fuchs),Millers...

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Group Buy Opie Oils UK, distribuitor Official Silkolene(Fuchs),Millers...

Este cineva interesat de un asemenea GB ? Preturile sunt fff mici , transportul este doar 15 lire din UK! Info http://www.opieoils.co.uk/
    Anyone can go fast in a straight line. It takes skill to go fast around corners.
    '04 Accord 2.4 A/T CL9

INFO! Pana la urma mi-am dat comanda singur, pt ca suntem grup de pasionati (forum) avem discount 10%, alt + este ca pe langa preturile f mici, nu platimi nici VAT pt ca suntem din UE!
    Silkolene PRO S 5W-40 Ester Synthetic Oil For High Performance Engines -5 litres
    SKU: 00002569
    2 66.64
    Order Level Coupon Discount: 6.66
    Goods Net: 59.98
    Carriage Net: 15.00
    Sub Total: 74.98
    VAT: 0.00
    Total: 74.98 asta la cursul bnr de azi se traduce 395.81 RON pt 2x bidoane de 5L! transport inclus!
    Pretul cu VAT per bidon, ajungea 40 lire, fara este 33.66, si pt ca beneficiem de discount coboara la 30 lire bidonul de 5L Silkolene (fuchs titan pro S) 5w40, baietii au preturi ff mici si la alte uleiuri ''performance'' gen motul 300V, millers CFS sau nanodrive, Gulf competition, dar gasim si uleiuri normale motul 8100, castrol edge....Toate produsele le gasiti pe site http://www.opieoils.co.uk , eu am iesit la suma de mai sus singur! Sper pe viitor sa ne strangem mai multi doritori! preturile sunt cu mult sub media pietei din ro!
    Anyone can go fast in a straight line. It takes skill to go fast around corners.
    '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Comanda a ajuns in 9 zile! baietii de la Opie sunt de nota 11+, aveti poze , Dovada ca nu platim VAT-ul!
      '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Nu merg pozele
        CIVIC 5D 1.8i-VTEC Sport M/T BlackPearl

http://hondafan.etp.ro/gallery/v/puresoul/

Comment

Click image for larger version

Name:	Photo3334.jpg
Views:	1
Size:	49.7 KB
ID:	714373Click image for larger version

Name:	Photo3333.jpg
Views:	1
Size:	35.6 KB
ID:	714374
          Acum ar trebuii sa mearga!
          Last edited by Dan101; 24-01-13, 13:41.
          '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Trebuie sa comand o admisie de pe site, mai vrea cineva ulei ? filtre ..stergatoare...bujii ?
            '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

A ajuns si admisia, a fost aprox 1400 ron, in RO nu am gasit sub 1950 chiar si 2100 ron!Curios cum nu sunt doritori, putem lua uleiuri , admisii, bujii , stergatoare....produse de detailing la preturi SUPER MOCA!Produsele le luam fara VAT!asa lucreaza ei ....daca se trimit produsele gen in alta tara decat UK!
              Attached Files
              '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Zilele urmatoare mai dau o comanda de ulei din UK, am 30K km pe acest fuchs titan pro S, merg pe al 4-lea schimb, sunt FF multumit! singurul ulei la care nu am completat pe accord cl9, k24 mai sunt doritori ? merci !
                '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Suntem deja 3 doritori , nobody ? dau comanda zilele astea, merci!
                  '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Comanda a fost data /platita de Luni, nu mai este valabil group-buy-ul , see ya next time guys!
                    '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Mai organizez un group buy, doritori ?
                      '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

as vrea si eu dar cum facem cu plata
                        sigpic

Comment

Ai pm!!
                          '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Buna ziua
                            Cat ar ajunge un set stergatoare pt. Accord CL7.....
                            Multumesc
                            Honda Accord 2.0 i-vtec Executive Carbon Bronze

Comment

Sunt si pe opie oils dar nu OEM , + ca este destul de complicat, sunt pt UK(RHD- volan pe dreapta)! deci nu recomand mai multe detalii pe PM! Mai sunt interesati de ulei ??? merci
                              Last edited by Dan101; 25-11-13, 14:43.
                              '04 Accord 2.4 A/T CL9

Comment

Working...
                              X