Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• FK2
    replied
    prima oara cand comanda de la COX singur, facut comanda vineri pe la 3 4 pm, platit, acum 10 min a ajuns comanda, totul ok...foarte tare...discuri fata + placute fata + placute spate 1450 lei cu tot cu transport vs 2450 pret pt piese primit de la Service...

Leave a comment:

• FK2
    replied
    Eu n-am mai putut astepta, mi-am comandat discuri si placute fata spate de pe CoX am avut 5% extra discount care a acoperit transportul de 22 de lire si gata

Leave a comment:

• rghelase2001
    replied
    Salutare! Cand mai faceti un group-buy de pe Cox? Cine se ocupa?

Leave a comment:

• InjectoR
    replied
    Originally posted by rhemyis View Post
    Un detaliu important pentru viitoarele comenzi pe Cox. De cānd vom īncepe sa plătim taxe vamale pentru ce importam din UK?
    am inteles ca pana la sfarsitul lui 2020 totul ramane pe vechi. Eventual dupa 31.12.2020 , depinde cumi isi renegociaza UK acordul comercial cu UE

Leave a comment:

• Xander
    replied
    Sincer nu cred ca va fi cazul. Vor avea acorduri si cred ca tot tax-free va fi.

Leave a comment:

• rhemyis
    replied
    Un detaliu important pentru viitoarele comenzi pe Cox. De cānd vom īncepe sa plătim taxe vamale pentru ce importam din UK?

Leave a comment:

• Xander
    replied
    Vreau si eu ceva de pe COX daca se organizeaza. Merci!

Leave a comment:

• Suspect
    replied
    S-au mai strans cateva persoane si de pe grupul Hondafan de pe facebook....careva care a mai comandat ne ajuta sa facem comanda ? am vazut ca majoritatea sunt din Bucuresti deci ar fi de preferat cineva de acolo sa le distribuie mai usor /

Leave a comment:

• Suspect
    replied
    Salut...ma bag si eu daca ne organizam sa le comandam saptamana asta ....am cerut preturi la Honda nord pentru bujii si filtru de benzina...au niste adaosuri imi iau tot kit de revizie de pe Cox cu ce preturi mi-au dat ...

Leave a comment:

• IB
    replied
    Corect, e momentul sa ne facem stive de consumabile.

I'm in!

Leave a comment:

• vtin
    replied
    Se apropie data Brexitului...

Leave a comment:

• FK2
    replied
    deci, facem sau nu? cine comanda ?

Leave a comment:

• FK2
    replied
    ma gandeam sa profit de o oferta pt schimb ulei si filtru care ma costa 360 lei dar daca vreau si filtru de aer si de polen ma costa 900 lei...wtf?!?

asa, deci, o sa fac schimbul de ulei la service iar filtrul de aer si polen m`am hotarat sa le schimb eu, deci daca se face group buy i`m in, 1 filtru polen si 1 filtru aer...

Leave a comment:

• unixro
    replied
    Sunt https://www.holdcroft.com/ . Eu am comandat luni, vineri au venit si par originale.

Leave a comment:

• Ciuciumax25
    replied
    Pana una alta COX este reprezentanta Honda... M-am uitat si eu pe site-ul https://www.hondaparts247.co.uk si am observat ca nu ofera informatii referitoare la societatea care opereaza, adresa, detalii pe care le consideram importante. Nu mai zic de retur in caz de defect din fabrica... Acum fiecare face cum crede ca este mai bine.

Leave a comment:

Working...
X