Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ma bag și eu

Comment

• si eu asa vrea sa cumpar o vopsea retus...bafta

Comment

• Dupa Pasti fac si eu o comanda spre Cox. Daca sunt doritori astept pm sau mesaje aici.

Comment

• vreau sa iau si eu cateva chestii si mi le-as comanda pana vineri (cel tarziu) daca mai sunt doritori din Bucuresti, altfel cred ca le comand maine
          @bekxy: ziceai ca dureaza o saptamana livrarea? chiar daca selectez 1-2 Days (nu ma astept sa vina in 2 zile, dar macar 3-4) ?

Comment

• Ar trebui să vină mai repede, dar crezi ca merită prețul dublu? Mai ales dacă prinzi și un week-end...
            Oricum, īn afară de timpul petrecut pe drum, mai pui vreo două zile pentru prelucrarea comenzii.
            '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• pai nu e dublu, e 3£ diferenta (16£ > 19£), deci e ok. vreau sa le am pana la sfarsitul saptamanii viitoare, de asta as prefera asa

Comment

• Ai chestii mai ușoare, dacă aveai ceva mai heavy te ducea la peste 30 de lire. Dacă dai azi comanda vine pānă vinerea viitoare, chiar și cu shipping normal.
                Pe de altă parte, dacă mai adaugi produse īn comandă, o sa crească valoarea transportului - pe varianta "iute".
                '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• mai e un site de pe care voi comanda discuri+placute frana, http://www.holdcroft.com/, tot originale honda si mai ieftine decat cox (pe cox ieseam undeva la 360 lire, aici ies la 290). Aruncati un ochi ca poate gasiti produse tot asa mai ieftine.
                  '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
                  Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

Comment

• salut. e facut deja un group-buy in care sa ma bag si eu cu placute de frana si filtre?
                    daca nu, si mai sunt doritori, dupa data de 5 iunie vreau sa fac o comanda la ei.
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

Comment

• Anunta inainte cu cateva zile . O sa cumpar si eu ceva. Mersi
                      '07 Honda Accord 2.0 i-Vtec A/T, Executive

Comment

• Ma bag si eu.
                        Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                        Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

• in principiu si eu

Comment

• salut. as dori sa dau comanda la COX.
                            e cineva interesat sa se bage in aceasta comanda?
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

Comment

• Daca nu-i graba mare, confirm si eu in cateva ore daca ma alatur sau nu. Multumesc.
                              -------------------
                              There is no point of having if you can't share.

Comment

• Originally posted by crashmx View Post
                                salut. as dori sa dau comanda la COX.
                                e cineva interesat sa se bage in aceasta comanda?
                                Eu vreau doar un filtru de aer pentru Accord CL7 .

Multumesc
                                '07 Honda Accord 2.0 i-Vtec A/T, Executive

Comment

Working...
                                X