Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• cat timp a facut la voi cu DHL?
    am mai primit niste colete cu DHL din UK (nu de la cox) si de obicei ajungeau a2a sau a3a zi maxim, dar veneau cu avionul si costa livrarea 30 de lire.

Comment

• Sigur DHL Express sau DHL Paket?
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• asa scrie si in mail si in pagina de tracking - DHL Express

Comment

• Atunci ar trebui să vină repejor. Paket-ul face cam o săptămānă.

Comment

• Degeaba scrie DHL Express ca vine tot terestru.
            01.04 - 15:00 pleaca din Manchester (de la COX)
            02.04 - 00:40 Gatwick
            02.04 - 14:50 Brussels

Comment

• Cred că urmează Budapesta, Timișoara, București.

Comment

• Fiind Pastele catolic in tarile mai din vest nu s-a lucrat vineri si nu se lucreaza nici astazi, luni.
                Coletul meu sta de vineri in masina si asteapta sa fie scanat in Budapesta, cel mai probabil se va intampla maine dimineata, urmand ca miercuri sa-l primesc.

Sper ca voi sa fiti mai norocosi si sa fi scapat deja de transferul prin Budapesta.

Comment

• Noi am ajuns la Sibiu sāmbătă dimineață. : ))

LE: Am trecut de Sibiu, suntem la Buftea. Cred că azi īl primesc.
                  Last edited by bekxy; 06-04-15, 09:38.

Comment

• Hai ca zice ca e in masina pt livrare) sigur il primesti azi.

Comment

• Primit coletul. Nu s-a mișcat rău.
                      Vă trimit un pic mai tārziu īn privat detalii legate de locațiile și programul meu

Comment

• Aveti idee cand se organizeaza urmatorul group buy?
                        sigpic

HONDA - THE POWER OF DREAMS
                        Honda Civic Type-R FN2

Comment

• Cānd se strāng suficient de mulți să fie rentabil. Anunță-ți intenția, poate se mai hotărăsc și alții.

Comment

• Eu sunt prezent si la urmatoarea comanda.
                            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

• Inca stau si ma gandesc daca sa iau tot placute OEM sau sa dublez (triplez?) miza si sa trec pe Ferodo DS2500. Nu prea imi place scartaitul, si nu stiu daca pe discurile OEM sunt o idee foarte buna.

Intrebam pentru ca eu as vrea sa le schimb pana la inceputul lui iulie, din cadenta anterioara a comenzilor credeti ca am vreo sansa de pe cox?
                              sigpic

HONDA - THE POWER OF DREAMS
                              Honda Civic Type-R FN2

Comment

• De la momentul comenzii durează cam o săptămānă. Eu cred că īn două luni se strāng suficienți doritori să iasă de o comandă. Deja sunteți 3. Īn principiu mă pot ocupa tot eu.

Comment

Working...
                                X