Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• VIN JHMGH4770YS201999
    ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

Comment

• Si eu sunt de acord. Multumesc!
      Astept IBAN-ul.
      Ex: Honda Civic Hatchback sport 2007, negru, i-shift
      Ex: Honda Civic Hatchback executive 2009, gri, AT
      Ex: Honda Accord sedan 2012, negru, AT

Comment

• Ok si de la mine !
        Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
        Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

• Ok si de la mine !!!
          "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

The Power of Dreams

Comment

• A venit si pt mine confirmarea ca piesa se poate trimite, deci ma bag si eu.

Codul OEM al piesei este: 80101-S9A-013;

Seria de sasiu a masinii este: JHMCL75806C206231;

Pretul comunicat de ei este: Ł15.75+v.a.t (Ł18.90 inc vat)

Multumesc.
            Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
            Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
            ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

Comment

• Ok. Cum zici să fac?
              Mă gândeam să fac comanda cu produsele de pe site, o plătesc la final şi în observaţii îi rog să îmi trimită în paypal încă o factură pentru piesa ta, pe care să o plătesc separat? Şi să le trimită pe toate în acelaşi colet, evident...
              Ai altă idee?

Îl mai aştept pe InjectoR, care ar mai vrea nişte ştergătoare, ca să pot închide calculele. Sunt 12 participanţi, cheltuielile de transport se distribuie excelent. Vă transmit sumele şi datele imediat ce apare şi InjectoRu'.
              '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...008-p-359.html
                http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...008-p-656.html

Part Number-Y766A-SAA-305
                Part Number-76630-S6A-305

JHMGD18506S219683
                Last edited by InjectoR; 24-03-15, 17:17.
                Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

… Jazz do it ...

Comment

• Originally posted by bekxy View Post
                  Ok. Cum zici să fac?
                  Mă gândeam să fac comanda cu produsele de pe site, o plătesc la final şi în observaţii îi rog să îmi trimită în paypal încă o factură pentru piesa ta, pe care să o plătesc separat? Şi să le trimită pe toate în acelaşi colet, evident...
                  Ai altă idee?

Îl mai aştept pe InjectoR, care ar mai vrea nişte ştergătoare, ca să pot închide calculele. Sunt 12 participanţi, cheltuielile de transport se distribuie excelent. Vă transmit sumele şi datele imediat ce apare şi InjectoRu'.
                  Sincer iti spun, n-am nici cea mai vaga idee de cum ar trebui procedat pentru o piesa care nu e pe site. Eventual ii pot intreba pe mail cum ar trebui facut. Ideea ta mi se pare buna, daca crezi ca functioneaza merg pe mana ta fara nicio problema.

Comment

• Originally posted by dragostan View Post
                    Sincer iti spun, n-am nici cea mai vaga idee de cum ar trebui procedat pentru o piesa care nu e pe site. Eventual ii pot intreba pe mail cum ar trebui facut. Ideea ta mi se pare buna, daca crezi ca functioneaza merg pe mana ta fara nicio problema.
                    Dragos, ar trebui sa iti dea link-ul cu piesa adaugata pe site deja, sau sa o regasesti pe site. Alteori, mi-au adaugat-o ei direct in cos (nu-i cazul aici, nu faci tu comanda).
                    -------------------
                    There is no point of having if you can't share.

Comment

• Încearcă să îi întrebi acum, dar nu ştiu dacă apucă să răspundă azi.
                      Dacă nu ne dau un răspuns sau nu ai altă idee, încerc cum am zis.

Comment

• Am trimis deja mail cu intrebarea, astept raspuns. Oricum astazi nu mai am cand sa-ti trimit banii. Nu ar fi ok sa faci comanda maine, sa lamurim problema si sa apuc sa-ti trimit si banii?

Comment

• Mâine o fac, clar. Maxim într-un ceas vă trimit datele contabile

Comment

• http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...ge-p-4475.html

Oamenii au fost foarte operativi si l-au adaugat imediat pe site. Link-ul este mai sus, se poate adauga normal la comanda. Astept IBAN-ul pt a face plata. Merci pt implicare!

Comment

• Excelent.

Vin şi info de plată imediat.

LE: gata, v-am trimis detaliile. Ne auzim.

Dragoş, eşti sau vei ajunge tu prin Bucureşti sau ţi-l trimit la Ploieşti când ajunge?
                              Last edited by bekxy; 24-03-15, 19:04.

Comment

• Până acum au intrat în cont banii de la Victor Gabriel, Punk, Yannlepantrec, gabrielb și mhh39.
                                Mi-au mai confirmat Adrian Octavian, Sindrom și geogeo, nu am încă vești de la alexme24, sorynz și dragostan.
                                Mâine dis-de-dimineață fac comanda.
                                Last edited by bekxy; 25-03-15, 12:12.

Comment

Working...
                                X