Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Multumesc mult Gabi!

Baieti daca nu incurc vreau si eu 3l de Honda MTF 3

http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...tre-p-830.html x3

8 lire * 3 bucati + transport = completeaza bekxy

VIN: JHMEG21900S500376
    Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

Comment

• Nu īncurcă nimeni. Cu cāt sunt mai multe produse, cu atāt se distribuie mai eficient cheltuielile de transport. O să fac diseară o primă simulare cu produsele de pānă acum.

Atenție, că mai e și TVA-ul.
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Corect... 9.6 cu TVA.

Comment

• salutare baieti,

adaug si eu la lista un set de stergatoare pentru Accord CL7 (VIN: JHMCL75408C209177):
          http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...del-p-673.html
          +
          http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...del-p-675.html

19.68 lire + transport

simt ca-mi scapa ceva asa ca e posibil sa mai revin

LE: am updatat de la 2 seturi la 1 set.

P.S. sa fie pentru LHD
          Last edited by sorynz; 23-03-15, 11:20.
          Hoping for a better future
          2009 Kawasaki Z750 Diablo Black
          2008
          Honda Accord SSE Dark Mocha Pearl
          Ex: 2004 Renault Clio 1.5 dci 65 Refrigerator White

Comment

• Si eu vreau stergatorul de pe partea pasagerului pt accord 2007
            http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...del-p-675.html
            JHMCL75408C209080
            Si un set de bucsi pt bara antiruliu spate
            http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...x2-p-1297.html
            2008 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T SSE Carbon Bronze Pearl

Comment

• alexme - ai rămas doar cu lichidul de frānă. 4 bidonaşe?
              Sindrom - ţi-am găsit eu vopseaua, e NH731P.
              Yannlepantrec - ceilalţi sunt toţi din Bucureşti, la tine e nevoie şi de livrare la Slobozia? Ţi-am adăugat 3 lei pentru Poşta Romānă, să-ţi trimit coletul prin ei. Dacă preferi curier rapid, scazi cei 3 lei şi plăteşti tu curierul la sosire. Sau poate ai drum pe aici.

Calculele le vedeţi mai jos. Dacă vreţi excel-ul, daţi-mi adresele de mail să vi-l pot trimite.

Voi face plata printr-un card BRD. Schimbul valutar se va face la un curs cam cu 0,1 lei peste cursul BNR din ziua tranzacţiei şi īl voi vedea īn IB abia la vreo 2 zile după tranzacţie. Am luat īn calcul un curs de schimb de 6,2 RON/GBP. Dacă va fi mai puţin, vă restitui mărunţeii cānd ne vedem. Dacă va fi mai mult, mai daţi nişte mărunţei cānd ne vedem.

După ce īmi confirmaţi menţinerea interesului pentru comandă, vă voi transmite īn privat detaliile de plată. Dacă veţi depune banii la o casierie BRD, depuneţi exact suma din coloana S. Dacă faceţi transfer on-line, adăugaţi vă rog la acea sumă 4 lei (comision de īncasare pe care mi-l percepe BRD-ul).

Dacă mai apar doritori, se vor mai micşora cheltuielile de transport pentru fiecare, voi regulariza sumele la final.
              Sper să nu dispară doritori, īn cazul ăsta sumele se vor modifica īn sus...

Aştept OK-ul vostru, să-i dăm bice.

Comment

• Originally posted by bekxy View Post
                alexme - ai rămas doar cu lichidul de frānă. 4 bidonaşe?
                Sindrom - ţi-am găsit eu vopseaua, e NH731P.
                Yannlepantrec - ceilalţi sunt toţi din Bucureşti, la tine e nevoie şi de livrare la Slobozia? Ţi-am adăugat 3 lei pentru Poşta Romānă, să-ţi trimit coletul prin ei. Dacă preferi curier rapid, scazi cei 3 lei şi plăteşti tu curierul la sosire. Sau poate ai drum pe aici.

Calculele le vedeţi mai jos. Dacă vreţi excel-ul, daţi-mi adresele de mail să vi-l pot trimite.

Voi face plata printr-un card BRD. Schimbul valutar se va face la un curs cam cu 0,1 lei peste cursul BNR din ziua tranzacţiei şi īl voi vedea īn IB abia la vreo 2 zile după tranzacţie. Am luat īn calcul un curs de schimb de 6,2 RON/GBP. Dacă va fi mai puţin, vă restitui mărunţeii cānd ne vedem. Dacă va fi mai mult, mai daţi nişte mărunţei cānd ne vedem.

După ce īmi confirmaţi menţinerea interesului pentru comandă, vă voi transmite īn privat detaliile de plată. Dacă veţi depune banii la o casierie BRD, depuneţi exact suma din coloana S. Dacă faceţi transfer on-line, adăugaţi vă rog la acea sumă 4 lei (comision de īncasare pe care mi-l percepe BRD-ul).

Dacă mai apar doritori, se vor mai micşora cheltuielile de transport pentru fiecare, voi regulariza sumele la final.
                Sper să nu dispară doritori, īn cazul ăsta sumele se vor modifica īn sus...

Aştept OK-ul vostru, să-i dăm bice.

eu sunt de acord. astept vesti cu IBAN-ul
                Hoping for a better future
                2009 Kawasaki Z750 Diablo Black
                2008
                Honda Accord SSE Dark Mocha Pearl
                Ex: 2004 Renault Clio 1.5 dci 65 Refrigerator White

Comment

• Și eu.

Comment

• Se adaugă şi geogeo cu un produs, iar sumele se modifică īn jos:

Dar... pānă acum am confirmarea participării doar de la:
                    - sorynz;
                    - Punk;
                    - geogeo.

Vă rog şi pe ceilalţi să confirmaţi sau să infirmaţi, pentru a putea stabili sumele finale.

Comment

• Astept si eu raspuns de la cox pentru o piesa pe care nu o au pe site. Daca nu e graba mare, as vrea sa ma inscriu si eu, indata ce primesc un raspuns. Multumesc.
                      Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                      Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                      ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

Comment

• Ok, urmăreşte topicul, ne auzim... din mers.

Comment

• Salut. Daca nu este prea tarziu as vrea si eu un set de placute frana fata pt HR-V.
                          http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...r_of_uploads=0
                          Multumesc.
                          gabrielbozian@yahoo.com

VIN

JHMGH4770YS201999
                          Last edited by gabrielb; 23-03-15, 21:57.
                          ,,A life spent making mistakes is not only more honorable, but more useful than a life spent doing nothing" G.B.Shaw

Comment

• Ok, pune te rog aici sau trimite un mesaj privat cu VIN-ul maşinii.

Update:

Confirmaţi:
                            - sorynz;
                            - Punk;
                            - geogeo;
                            - gabrielb.
                            Last edited by bekxy; 23-03-15, 21:00.

Comment

• da bekxy, eu raman doar cu lichidul de frana. Sa imi zici cum ne organizam cu banii.

Comment

• Și eu sunt de acord. Nu trebuie transport pt ca ajung īn București cam la doua săptămāni. Să-mi lași și un număr pe privat odată cu ibanul ca sa te pot contacta și sa le recuperez.
                                2008 Honda Accord 2.0 i-VTEC M/T SSE Carbon Bronze Pearl

Comment

Working...
                                X