Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Daca comanzi singur(sau iti comanda cineva), platesti curierul pana in tara aprx.130 lei, la care adaugi pretul aprx 210 lei Bidonul de ulei si curierul pana la Iasi 25 lei. Daca se mai adauga cineva la comanda, se imparte curierul pana in RO.

Comment

• mersi.. nu prea se merita atunci... am sa vad ce gasesc pe la noi prin magazine. mersi
      My cars:
      07' Honda CR-V 2.0
      88' Honda Prelude 2.0
      Ex:04' Honda Civic 1.3 hibrid

Comment

• A ajuns astăzi coletul, totul în regulă, easy-peasy!

Mâine pleacă spre cotelo comanda lui, cu Dragoş am stabilit o întâlnire mâine, aştept un semn de viaţă de la balaurul şi bacu.
        '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Super,
          Merci.

Comment

• sunt de incredere cei de la coxmotorspart? si cat vine de caciula daca isi comanda un grup de 5?

Comment

• Foarte de încredere.

Eu în ultima comandă am distribuit cheltuielile de transport (aprox. 20 de lire/ colet) proporţional cu valoarea fiecărui produs în raport cu comanda totală.
              Adică nu am împărţit cele 20 de lire la 5 (câţi am participat), ci, să zicem, dacă toată comanda a fost de 200 de lire, iar eu am luat doar un produs de 10 lire (5% din totalul de 200), am plătit pentru acel produs 5% din transport (o liră).
              Dacă mai sunt amatori şi sunteţi de acord cu metoda asta de calcul, pot să dau oricând o comandă. Mai nasol e că lira a luat-o razna, cot la cot cu dolarul...

Comment

• Originally posted by maverick View Post
                sunt de incredere cei de la coxmotorspart? si cat vine de caciula daca isi comanda un grup de 5?
                Eu am comandat singur. Sunt foarte ok. Am avut stergatoare, capac rezervor si corector vopsea.
                Originally posted by maverick View Post
                sunt de incredere cei de la coxmotorspart? si cat vine de caciula daca isi comanda un grup de 5?
                '18 Honda Civic Type-R FK8, 2.0 VTEC Turbo, 320 HP, Championship White
                '10 Honda Civic Type-R FN2, 2.0 i-VTEC. 201 HP, Championship White
                Ex '10 Honda Civic 5D FK2, 1.8 i-VTEC, 140 HP, Milano Red

"Without music, life would be a mistake" - Friedrich Nietzsche

Comment

• ma puneti pe lista, vreau placute frana fata civic hybrid: vin JHMFD36207S205812
                  Part Number-45022-SNC-E00
                  http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...r_of_uploads=0
                  Last edited by InjectoR; 22-03-15, 23:58.
                  Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

… Jazz do it ...

Comment

• Organizez eu grupul, vă rog postaţi aici sau trimiteţi PM cu piesele dorite şi VIN-ul maşinii.

Comment

• Raman doar cu lichidul de frana, am schimbat la reprezrntanta uleiul din cutie. Mersi
                      Last edited by alexme24; 23-03-15, 12:59.

Comment

• salut!
                        Intru si eu cu asta:
                        http://www.coxmotorparts.co.uk/wurth...ml-p-2572.html
                        Merci!
                        Ex: Honda Civic Hatchback sport 2007, negru, i-shift
                        Ex: Honda Civic Hatchback executive 2009, gri, AT
                        Ex: Honda Accord sedan 2012, negru, AT

Comment

• Salut,

Si eu cu asta:

http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...6p-p-1362.html

Merci !!!
                          "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

The Power of Dreams

Comment

• Salutare mă gândesc să schimb și eu uleiul din cutie la del sol. Averi idee câți litri de MTF înghite o cutie de VTI?!
                            Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

Comment

• Ceva mai mult de 2 litri, dacă e scurs bine.
                              I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                              My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                              '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                              '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                              '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                              EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                              EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                              EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                              EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                              EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                              EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

• M-as baga si eu, dar nu stiu care din astea http://www.coxmotorparts.co.uk/honda...age=1&sort=20a mi se potriveste la Black Pearl

Ceva sfaturi?
                                Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                                Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

Working...
                                X