Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sheva_C
    replied
    Un regulament e facut mai in "spate" de bekxy (https://hondafan.ro/forum/forum/mica-publicitate/group-buy/8736-coxmotorparts-co-uk/page145). Imi puteti trimite comanda pe alex83_c@yahoo.com (link, nr. bucati, serie sasiu) si lasati-mi si nr. de telefon + userul de pe forum. Transportul va fi cota parte din valoarea produsului, asa cum s-a procedat si pana acum. Nu am mai organizat, pentru cei care nu sunt din Constanta, le voi pune la curier (Fan cel mai probabil), dar sa vad cum vin ele. Sper sa nu fie nevoie de cutii. Eventual doar banda adeziva si folie, vedem. Un deadline am putea sa-l punem pentru joi seara, ca vineri sa ma apuc eu de comanda. E ok asa?

Leave a comment:

• razvan82
    replied
    Originally posted by Sheva_C View Post
    Inca nu am dat comanda.

Pana acum suntem asa:

Sheva_C
    rhemyis
    razvan82
    iAmRuSu
    nolty

Daca va hotarati, hai sa incercam sa o finalizam pana vineri. Daca e cineva care se ofera, ok, daca nu, ma pot ocupa eu.
    Salut. Merg cu toata increderea pe mana ta. Te rog sa imi spui cum se procedeaza. Multumesc

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Originally posted by razvan82 View Post
    Salutare. As vrea sa comand si eu de pe coxmotorparts toate filtrele pentru un CRV 2.2 i-dcti din 2013. Ati dat cumva comanda?
    Inca nu am dat comanda.

Pana acum suntem asa:

Sheva_C
    rhemyis
    razvan82
    iAmRuSu
    nolty

Daca va hotarati, hai sa incercam sa o finalizam pana vineri. Daca e cineva care se ofera, ok, daca nu, ma pot ocupa eu.

Leave a comment:

• GeKados
    replied
    Sheva_C Salutare. Cu parere de rau (foarte rau) nu ma lipesc de comanda asta. Ramane sa ma inscriu la urmatoarele.

Leave a comment:

• nolty
    replied
    Si eu sunt interesat.

Leave a comment:

• iAmRuSu
    replied
    Se organizeaza GB? Daca da, vreau si eu un tag cand va pregatiti de comanda.

Leave a comment:

• razvan82
    replied
    Salutare. As vrea sa comand si eu de pe coxmotorparts toate filtrele pentru un CRV 2.2 i-dcti din 2013. Ati dat cumva comanda?

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Pai hai poate-i dam drumul saptamana asta. Nu am organizat niciodata, dar folosim excel-ul ala. Nu ar trebui sa fie greu .

Leave a comment:

• rhemyis
    replied
    Sheva_C m-as baga și eu cu niște fluide ca sunt din Constanța, Ón caz ca ieșim bine cu transportul.

Leave a comment:

• GeKados
    replied
    SebaV fix roata respectiva?.
    Sheva_C calculez bugetul si revin maine.

Leave a comment:

• SebaV
    replied
    Originally posted by GeKados View Post
    Eu tot ma gandesc sa iau o roata de rezerva:

https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...-2017-onwards/

Nu stiu in schimb cat este transportul pentru asa ceva.
    Eu am si comandat-o! Miercuri soseste!

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Originally posted by GeKados View Post

Am pus in cos, dar cu VIN-ul meu. International Standard EU Zone 4 este 20 lire (proiector + roata de rezerva). Daca e ok, ii dam bataie asa sau mai asteptam un pic. Proiectorul e spart, dar nu a picat geamul. Vad ca inca se tine, chiar si dupa un spalat. Dar oricum e pe lista scurta.

Leave a comment:

• GeKados
    replied

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    S-ar baga cineva la un group buy pe fuga? Imi trebuie un proiector de ceata si pe original e vreo 900 lei, aftermarket 180 lei, iar la Cox, cu tot cu transport si in functie de cursul de schimb, m-as duce la 680 lei. Nu stiu daca e chiar atat de mare diferenta de calitate intre original si AM.

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Merci multbekxy! Am primit si eu. Abia ieri am apucat sa ma uit. Sarbatori fericite!

Leave a comment:

Working...
X