yobit yobit.net hitbtc digifinex fal baktır
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by astrul View Post
    pet-uri la 2l, sau visinata productie proprie?
    Originally posted by BlackMagic View Post
    stam la un cico ceva.
    Contradictie in termeni! Sa-mi dati de stire, ca vreau sa stau de vorba cu amandoi.

Scuzati boschetareala!

Comment

• Primit azi banii si de la aikonelutzu, astfel incat s-au inchis listele iar maine lansez comanda. Va voi tine la curent cu evolutia comenzii/transportului, etc.

Seara buna !
      -------------------
      There is no point of having if you can't share.

Comment

• Mihai

Comment

• Am si eu nevoie de 2 litri de MTF3 !
          sigpic
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/LauX_LauX_LauX/

Comment

• E tardiv aici, ia legatura cu tudorart.
            -------------------

Comment

• Vesti bune: facut comanda, facut plata, si mai presus de toate, au ramas si bani pentru fiecare (am supraestimat taxele si comisioanele, deci).
              Pentru cei din Bucuresti, va rog sa-mi spuneti cum preferati sa intrati in posesia lor, transfer bancar sau personal, la livrarea produselor. (la livrare cred ca ar fi mai ok, nu mai platim comisioane bancare, dar functie de preferinte...)

Pentru cei din celelalte judete, va rog sa-mi spuneti cum vreti sa procedam cu livrarea si rambursul.

Legat de livrare, nu am inca un termen si nici vreun AWB, cand le aflu, va informez.
              Mai jos lista cu costurile finale (parca n-a fost dracul chiar asa negru !?)

-------------------

Comment

• la livrarea produselor

Vesti bune: facut comanda, facut plata, si mai presus de toate, au ramas si bani pentru fiecare (am supraestimat taxele si comisioanele, deci).
                Pentru cei din Bucuresti, va rog sa-mi spuneti cum preferati sa intrati in posesia lor, transfer bancar sau personal, la livrarea produselor. (la livrare cred ca ar fi mai ok, nu mai platim comisioane bancare, dar functie de preferinte...)

Pentru cei din celelalte judete, va rog sa-mi spuneti cum vreti sa procedam cu livrarea si rambursul.

Legat de livrare, nu am inca un termen si nici vreun AWB, cand le aflu, va informez.

[ATTACH=CONFIG]35682[/ATTACH]

Comment

• E ok, nu e chiar negru cornoratu.
                  Cred ca in cazu meu o sa egalizam banata la livrare catre mine deci nici o graba in privinta mea.
                  La expediere daca ai timp as prefera posta romana, optiunea clasica. Asta daca dispui de timp (motiv costu mai mic fata de altii ).
                  Daca nu se poate , vom vedea de o firma dor-to-dor gen fan-courier/cargus/dpd. Am timp pana atunci sa studiez piata.
                  Honda Accord - 2006 2.0 Executive

Comment

• Salut tuturor, vreau sa imi cer scuze ca nu am putut confirma, mai ales colegului BlackMagic, nu am fost prin preajma in aceasta perioada. Drumuri bune tuturor!
                    '07 BMW 330xd A/T
                    ex '07 Accord 2.0 A/T - Executive

Comment

• @wolfy - sunt ok cu trimisul prin posta, nici o problema.
                      @crdavid - poate data viitoare.
                      -------------------

Comment

• Salut!
                        Cand ne vedem.
                        O seara buna!
                        "Hondas make the solar system look unstable and unreliable" - Jeremy Clarkson.
                        sigpic

Comment

• Ok la livrare, probabil la o intalnire daca e ok.

Vesti bune: facut comanda, facut plata, si mai presus de toate, au ramas si bani pentru fiecare (am supraestimat taxele si comisioanele, deci).

[ATTACH=CONFIG]35682[/ATTACH]

Comment

• Nu vrusasi visinata, acum n-o mai puteai returna...vezi cum expira ofertele astea bomba?
                            Nu e necesar, un test drive cu a ta si suntem chit. Asta daca ai tupeu.

Comment

• Of course, anytime
                              -------------------

Comment

• Salutare! cand se mai face comanda ca as vrea si eu ceva pentru Type R?

Comment

Working...
                                X