Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• botz
    replied
    Originally posted by PaulCCraciun View Post
    Are cineva idee daca cricul de pe cox ( https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ck-wrench-set/ )e bun de ceva ? Sau e vreo tabla indoita la mana sub forma unui cric.
    Stiu ca se gasesc pe la noi destule dar cam toate parerile care le-am auzit sunt negative si n-as vrea sa ma trezesc cu masina pe jos.
    E ok .L-am cumparat eu cu ajutorul lui bekxy la un group-buy . L-am probat dar fara sa dau roata jos caci nu am cumparat-o inca . Plus ca la cele after market nu stii sigur daca intra perfect in locasul lui .

Leave a comment:

• PaulCCraciun
    replied
    Are cineva idee daca cricul de pe cox ( https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ck-wrench-set/ )e bun de ceva ? Sau e vreo tabla indoita la mana sub forma unui cric.
    Stiu ca se gasesc pe la noi destule dar cam toate parerile care le-am auzit sunt negative si n-as vrea sa ma trezesc cu masina pe jos.

Leave a comment:

• Xander
    replied
    Vreau si eu un tub de Shin Etsu si probabil si altele.

Leave a comment:

• geogeo
    replied
    Salut. Daca face cineva comanda de pe Cox m-as inscrie si eu la un tub de vaselina HONDA S2000 SHIN-ETSU SILICONE GREASE 100G. Codul Honda este 08798-9013. Sa aveti o zi faina.

Leave a comment:

• bekxy
    replied
    Vezi benjk, cred că vrea nişte ştergătoare.

Leave a comment:

• crashmx
    replied
    salut. doresc sa mai comand si eu ceva de la COX. mai e cineva interesat de o comanda rapida?

Leave a comment:

• Xander
    replied
    Se mai organizeaza asa ceva?

Leave a comment:

• Danielsportivu
    replied
    Originally posted by rhemyis View Post
    MTF-ul a plecat către un coleg de forum deci anunțul nu mai e valabil. Scuze pentru poluarea topicului.
    A si ajuns. mcy.

Leave a comment:

• rhemyis
    replied
    MTF-ul a plecat către un coleg de forum deci anunțul nu mai e valabil. Scuze pentru poluarea topicului.

Leave a comment:

• alexme24
    replied
    La fel si eu cu 2 bidonase de 500 ml de ulei frana honda. Sigilate, pentru cine nu vrea sa astepte comanda si are nevoie urgent

Leave a comment:

• rhemyis
    replied
    Pentru cine are nevoie de doar 2L de MTF3, ma lipsesc eu de doua bidoane, am uitat ca mai aveam acasă īncă doua și la ultima comanda de pe Cox am mai cumpărat doua. Sunt sigilate, cine are nevoie urgent sau nu vrea sa se complice cu o comanda pentru doar 2L, īmi puteti lăsa mesaj pe privat sau aici.

Leave a comment:

• bekxy
    replied
    Diferența depinde de tipul de card și de banca emitentă.

Leave a comment:

• rhemyis
    replied
    După ce se procesează complet plata, o sa fie un curs mai mare decāt cel inițial, eu asa pățesc cand plătesc pe ebay sau aliexpress. Nu cu mult asa ca n-o sa fie diferențe mari, tot pe acolo suntem cu sumele. Așteptăm bunătățile.

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Am facut plata. Se pare ca mi-au luat un curs de 5.2057, deci aveti de primit bani . Intre timp a mai aparut un user, suntem 7. Transportul a ramas la 40 lire. Pe site comanda apare inca in procesare. Revin mai pe seara cu un email eventual. Oricum, socotelile sunt facute. Salutari.

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Salut! Am primit banii de la Razvan82, Remus si jisco. Ar mai fi nolty si Adrian. Momentan pretul transportului este 40 lire. Am updatat si avansul in google sheets.

L.E.: Gata si nolty. A mai ramas Adrian. Vineri dau comanda. Sa mai aruncati un ok pe excel-ul ala. Ar trebui sa fie ok, oricum mai verific si eu inca o data inainte de a plasa comanda.

Update: Suntem toti, excelul e verificat, mai am de verificat cosul de pe cox si plasez comanda.
    Last edited by Sheva_C; 11-01-19, 12:43.

Leave a comment:

Working...
X