Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ma bag si eu la un kit de ambreiaj (Part Number-22105-PDE-315). Cine strange comenzile ?
    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

I'm in pt stergatoare.
      Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
      sigpic
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

Comment

eu strang comenzile... incep eu lista..si va puneti fiecare in ordine

1.Mitrasca

2x service kit = 131.42
        1x grila sport =95

Pentru cei care nu sunt siguri daca piesa se potriveste ..sa dea un mail la cox motor ..sau sa imi zica mie ce anume vor si ma ocup eu..de ex den1grator pentru covorase.
        Pana pe 12-13 dec sa strangem banii.. pe 14 cel tarziu sa platesc si sa ajunga in saptamana dinainte de craciun

Comment

Salut

Ma intereseaza si pe mine cateva lucruri de acolo:
          1x - Genuine Honda Accord Drivers Wiper Blade (06-08 Model) Part Number-76620-SEA-J11
          1x - Genuine Honda Accord Passenger Wiper Blade (06-08 Model) Part Number-76630-SEA-J11
          1x - Genuine Honda Accord Petrol Spark Plug Set (2.0Ltr) Part Number-9807B-5617P
          2x - Genuine Honda Brake Fluid 250 ml Part Number-08203-99932HE
          1x - Genuine Honda Power Steering Fluid 1 Litre Part Number-08284-99902HE

Am primit deja confirmarea de la Daniel O'Hare ca imi pot transmite componentele necesare pentru LHD, atata vreme cat stiu codul de sasiu.
          Cand se vor strange toate comenzile, o sa-ti trimit si seria de sasiu pe PM, ca sa nu fie vreo problema.
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zaGini/

Comment

La stergatoare nu cred ca e invers...unu e mai mare..unu e mai mic...
            Mi-ar fi de mare ajutor ca fiecare sa puna lista cu hyperlink..sa fiu sigur ca nu gresesc cand adaug la comezi..si cand se mai adauga pe lista cineva sa dea quote la cel de dinainte.

Multumesc.

Comment

1 x Stergator
              1 x Stergator

Mare atentie la stergatoare pt ca au coduri diferite LHD si RHD (daca comparati codurile de pe site cu codurile lui Wagner).
              Dupa ce facem totalul, problema va fi costul transportului (de ex 2 stergatoare costa 17 lire si transportul 40). Daca pt tot pachetul ne dau un pret rezonabil ma bag, daca nu, renunt.
              Eventual putem ruga pe cineva din UK sa ne comande si ni-l trimite ulterior.
              sigpic

Comment

in functie de cati ne strangem stabilim si transportul..eu ma gandeam sa calculam procentual din suma pe care o are fiecare de platit......

Comment

Am incercat cu ceva timp in urma sa simulez o comanda mai mare si am regasit un transport de 175 GBP. Deci, de avut grija cu greutatile si volumele pieselor de comandat. In ceea ce priveste ambalarea, produsele pe care le-am comandat au venit ambalate ca la regulament, cu saculeti de aer pentru amortizarea socurilor, cutia de carton fiind una folosita la transportul unor piese de la Swindon catre ei (ramasese o eticheta cu nr ordinului si cod de bare), dar in stare de nou, nu lovita, nu rupta.
                  Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

Comment

pai putem sa ne grupam si 2 cate 2..sa vedem cine ce vrea si vedem la sfarsitul saptamanii

Comment

Hai ca vad totusi ca pt 20 de seturi de stergatoare pretul ramane 65 lire pt transport, asa ca ar fi bine sa dea fiecare linkuri cu ce vrea si sa facem un total ca poate iesim bine.
                      sigpic

Comment

La stergatoare as vrea sa ma bag si eu
                        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                        My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

Cred ca mai iau si eu un set de stergatoare + capacelele care vin in zona de imbinare cu bratele metalice. Codurile pentru capacele sunt urmatoarele:
                          76625-SNA-A02 si 76626-SNA-A02

Link (pentru cine mai vrea sa verifice inca o data): http://www.hondaoriginalparts.com/ho...block_03=16564
                          Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

Comment

Continuati va rog lista inceputa...dati quote ca sa se pastreze hyperlinkuri...daca vreti ceva treceti-va pe lista sa pot urmari si eu ceva...fara sa culeg din zeci de posturi doleantele fiecaruia...evitati sa dati coduri..poate fac vreo greseala ....inserati link-ul singuri.....aveti exemplu mai jos
                            1.Mitrasca
                            2x service kit = 131.42
                            1x grila sport =95

2.Bgdsta
                            1 x Stergator
                            1 x Stergator

Comment

Originally posted by mitrasca View Post
                              Continuati va rog lista inceputa...dati quote ca sa se pastreze hyperlinkuri...daca vreti ceva treceti-va pe lista sa pot urmari si eu ceva...fara sa culeg din zeci de posturi doleantele fiecaruia...evitati sa dati coduri..poate fac vreo greseala ....inserati link-ul singuri.....aveti exemplu mai jos
                              1.Mitrasca
                              2x service kit = 131.42
                              1x grila sport =95

2.Bgdsta
                              1 x Stergator
                              1 x Stergator
                              3.Wagner
                              76625-SNA-A02 - 1 buc
                              76626-SNA-A02 - 1 buc
                              76620-SMG-G11 - 1 buc
                              76630-SMG-G01 - 1 buc

Comment

Vad ca nu s-a inteles....puneti link-ul pentru fiecare obiect..degeaba imi dai codurile wagner ca nu pot sa adaug in cos codul si nici nu stau sa caut prin tot shop-ul obiectele cu codul respectiv..am dat si 4 exemple mai sus...cu linkul sub text...nu inteleg unde este confuzia????

Comment

Working...
                                X