Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Salutare, ma bag si eu la un set de stergatoare sigur, si poate inca ceva maruntisuri. Cel mai probabil in weekend iti voi trimite lista.

Comment

• salut
      ma bag si eu cu un set de stergatoare Civic:

- cauciuc stergator parbriz fata sofer, https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ade-2006-2011/ (optiunea LHD LEFT HAND DRIVE)
      - cauciuc stergator parbriz fata pasager, https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ade-2006-2011/ (optiunea LEFT HAND DRIVE)
      Honda CIVIC 5D 1.8 M/T Executive

Comment

• Originally posted by bekxy View Post

Foarte mare economie n-o să faci, dar sigur n-ajungi la suma asta, cu toate costurile. Dar cel puţin eşti sigur pe ce cumperi.
        Ar avea vreo 35 kg toate piesele. La Fan Courier o simulare pe greutatea asta dă 95 lei. La poştă, spartă în 2 colete mai mici de 20 kg (max. la ei) iese 35x2=70 lei.
        La g-b cota de transport în cel mai rău caz ar ajunge la 10% din valoarea comenzii. Deci, fără transportul de aici la tine, n-ar trebui să depăşeşti 2.100 lei. Eu sunt optimist şi mizez pe 2.000 lei, poate un pic peste.
        Atunci ma bag. Le pui prin curier/posta, cum iti este tie la indemana. Multam’

Comment

• Salut!Ma bag și eu cu ceva mărunțișuri revin pe email.

Comment

• Ultimele 21 de ore pentru înscrierea în g-b. Ce mai apare mâine după ora 20.00 rămâne pe dinafară. Nu stau deloc bine cu timpul, aşa că vă rog să respectaţi "planul" iniţial.
            '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Salutare! Ti-am trimis de ieri direct pe e-mail .Merci mult ! Dragos

Comment

• Eu mă retrag, poate data viitoare

Comment

• Sper să nu fi sărit pe cineva, până acum avem aşa:
                  adrian.glodeanu
                  ady_ghe
                  Alexandru Agachi
                  Ando
                  botz
                  danyel
                  fetherw80
                  gcp
                  geogeo
                  HONAD
                  IB
                  liviulasc
                  Mihai Honceriu
                  rzvrazvan
                  Xander

Comment

• Am încheiat socotelile, aveţi detalii pe mail.

Comment

• Ajutaţi-mă(vă), vă rog, cei care aveţi facebook.

S-a înscris în gb Mihai Honceriu (nu cred că e membru pe forum, am avut contacte doar pe mail, dar nu am un număr de telefon de la el).

Nu am nici un semn de la el după ce am trimis calculele. Îl poate contacta cineva, vă rog, pe fb? Nu de alta, dar are o comandă măricică şi dacă se retrage schimbă binişor calculele.

https://www.facebook.com/mihai.honce...9%3A1564399757

Mai sunt 2 de la care nu am veşti, dar am numerele lor de telefon.

Comment

• Gata, am primit banii de la toată lumea, acum 5 minute am lansat şi plătit comanda.
                        Vă anunţ pe mail după ce aflu cursul final de schimb şi după ce pleacă spre noi.

Comment

• Multumim!

Comment

• Multumim Razvan!
                            '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

Comment

• Comanda a plecat aseară, aveţi detalii pe mail.

Comment

• A ajuns comanda, aveți detalii pe mail.

Comment

Working...
                                X