Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Multumim, cred ca o sa comand si eu ceva pe partea de suspensie pentru batranica!
    '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

Comment

• Salut Razvan, las si eu asta aici:
      JHMCL75408C212354
      Set discuri frana fata 45251-SEA-E30
      Set placute frana fata 45022-SEA-E01
      Set discuri frana spate 42510-SEA-E00
      Set placute frana spate 43022-SEA-E01

Comment

• Salut. Ok, dar o să ai ceva de plătit la curier, că nu-s deloc ușoare...
        Restul datelor (telefon, mail, adresă) aceleaşi?

LE:
        Originally posted by Ando View Post
        Set placute frana spate 43022-SEA-E01
        Nu cumva 43022-SEA-E10? https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ads-2003-2008/
        Last edited by bekxy; 16-07-19, 04:56.
        '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Multumim Bekxy. M-as baga si eu la un tub de GENUINE HONDA S2000 SHIN-ETSU SILICONE GREASE 100G.

O zi usoara.

Comment

• Dacă vrei să... te bagi, urmează regulile și trimite toate cele necesare.

Comment

• Unde sunt publicate regulile? Ma intereseaza si pe mine un kit maricel de revizie pentru CL7 + Shin Etsu. Merci!
              '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

Comment

• Cat mai costa Shin Etsu?

Comment

• Originally posted by bekxy View Post
                  Salut. Ok, dar o să ai ceva de plătit la curier, că nu-s deloc ușoare...
                  Restul datelor (telefon, mail, adresă) aceleaşi?

LE:

Nu cumva 43022-SEA-E10? https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ads-2003-2008/
                  Pe japancars asa mi le da,dar alea sunt da. Datele au ramas la fel, informativ din ce stii la comenzile anterioare cam pe la cat a ajuns transportul?
                  LE:
                  cei de la al-padrino mi-au facut o oferta pentru toate cele de mai sus la 2388 Ron, ceea ce ma face sa iau de la ei dar nu stiu cat de genuine e al-padrino asta.
                  Last edited by Ando; 16-07-19, 12:06.

Comment

• Originally posted by IB View Post
                    Cat mai costa Shin Etsu?
                    https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...e-grease-100g/
                    '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

Comment

• Danke!

Comment

• Xander, un link către "manual" e nu cu mult īn spate.
                        Ando, īncerc mai la noapte să fac niște socoteli și revin.

Comment

• Am citit, ma bag si eu. Revin cu mail catre tine cu link-urile. Merci!

Comment

• Originally posted by Ando View Post

Pe japancars asa mi le da,dar alea sunt da. Datele au ramas la fel, informativ din ce stii la comenzile anterioare cam pe la cat a ajuns transportul?
                            LE:
                            cei de la al-padrino mi-au facut o oferta pentru toate cele de mai sus la 2388 Ron, ceea ce ma face sa iau de la ei dar nu stiu cat de genuine e al-padrino asta.
                            Foarte mare economie n-o să faci, dar sigur n-ajungi la suma asta, cu toate costurile. Dar cel puţin eşti sigur pe ce cumperi.
                            Ar avea vreo 35 kg toate piesele. La Fan Courier o simulare pe greutatea asta dă 95 lei. La poştă, spartă īn 2 colete mai mici de 20 kg (max. la ei) iese 35x2=70 lei.
                            La g-b cota de transport īn cel mai rău caz ar ajunge la 10% din valoarea comenzii. Deci, fără transportul de aici la tine, n-ar trebui să depăşeşti 2.100 lei. Eu sunt optimist şi mizez pe 2.000 lei, poate un pic peste.
                            Last edited by bekxy; 17-07-19, 05:39.

Comment

• Salut Razvan, vreau si eu :
                              2x https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...unt-2006-2011/
                              2x https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...kit-2006-2011/
                              Daca nu ai vinul sa ma anunti.
                              Multumesc!
                              '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

Comment

• VIN-ul īl am, doar să īmi spui dacă poștă sau curier.

Comment

Working...
                                X