yobit hitbtc digifinex
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Vezi benjk, cred că vrea nişte ştergătoare.
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Salut. Daca face cineva comanda de pe Cox m-as inscrie si eu la un tub de vaselina HONDA S2000 SHIN-ETSU SILICONE GREASE 100G. Codul Honda este 08798-9013. Sa aveti o zi faina.

Comment

• Vreau si eu un tub de Shin Etsu si probabil si altele.
        '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

Comment

• Are cineva idee daca cricul de pe cox ( https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ck-wrench-set/ )e bun de ceva ? Sau e vreo tabla indoita la mana sub forma unui cric.
          Stiu ca se gasesc pe la noi destule dar cam toate parerile care le-am auzit sunt negative si n-as vrea sa ma trezesc cu masina pe jos.

Comment

• Originally posted by PaulCCraciun View Post
            Are cineva idee daca cricul de pe cox ( https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ck-wrench-set/ )e bun de ceva ? Sau e vreo tabla indoita la mana sub forma unui cric.
            Stiu ca se gasesc pe la noi destule dar cam toate parerile care le-am auzit sunt negative si n-as vrea sa ma trezesc cu masina pe jos.
            E ok .L-am cumparat eu cu ajutorul lui bekxy la un group-buy . L-am probat dar fara sa dau roata jos caci nu am cumparat-o inca . Plus ca la cele after market nu stii sigur daca intra perfect in locasul lui .

Comment

• Atunci, daca se organizeaza un gb, count me in
              Mersi botz de parere.

Comment

• Si eu sunt interesat de ceva ulei ATF
                '09 Honda Accord CU2 Type S A/T
                ex. '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC M/T
                ex. '09 Honda Accord CU1 Exec A/T

Comment

• Se mai organizează ?

Comment

• Daca nu ma insel, am fi 4 din Iasi interesati ( Paul Craciun, T-Bone, mcb si eu ), cel putin din ultimele postari. Incercam ceva mai local ?

Comment

• Salut, vreau si eu un silicon, Genuine Honda S2000 Shin-Etsu Silicone Grease 100g, daca faceti o comanda si se poate.

Multumesc

Comment

• As avea nevoie si eu de cateva lucruri.

Comment

• Și eu! 🙂

Comment

• Si eu ma bag daca se organizeaza ceva.
                            '98 Prelude BB9 "Soul Red Crystal" 2.0i M/T;
                            '00 Civic EJ9 Comfort 1.4i M/T;
                            '08 Accord SSE 2.0 i-VTEC M/T;
                            '11 CR-V Executive 2.0 i-VTEC A/T;

Comment

• La rugămintea cuiva drag de aici, m-aş putea ocupa eu.
                              Doar că în perioada 29.07-02.08 nu voi fi în Bucureşti pentru a prelua comanda. Iar dacă îi dăm drumul acum, sunt şanse bune să ajungă fix atunci.

De aceea vă propun următorul program:

- deschidem lista şi o ţinem deschisă până duminică, 28.07, ora 20.00;
                              - pe 28.07, după ora 20.00, vă trimit calculele;
                              - luni, pe 29.07, trimiteţi/ depuneţi în cont banii;
                              - marţi, pe 30.07, lansez şi plătesc comanda;
                              - până pe 9 august sper să ajungă la mine.

Dacă cineva e în concediu când ajung piesele, nu-i bai, le pot ţine la mine până se întoarce.

Detalii despre modul de funcţionare al group-buy-ului, modificând corespunzător datele conf. celor de mai sus, aici: https://hondafan.ro/forum/forum/mica...594#post703594
                              '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Multumim!
                                I'm in!

Comment

Working...
                                X