Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Si eu as fi interesat sa comand mici chestii
    ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

Comment

• Si eu ma bag la urmatorul
      Be the change you wish to see in the world - Ghandi.
      Accord 2.4MT 2009

Comment

• Si eu!

Comment

• Mi-ar mai trebui si mie una-alta pentru la anul.

Comment

• Pai ne mobilizam?
            ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

Comment

• Pai....cine are timp sa centralizeze și să comande?

Comment

• Acum e și lira jos, e un moment bun...
                2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                Ex:
                2014 Honda Civic Executive
                2011 Honda Civic GT

Comment

• Aţi rămas cu bani după Black Friday, ha?

Eu timp nu prea am, dar am ceva experienţă.

Dacă ne mişcăm repejor, să nu intrăm peste sărbători, cānd timpul va fi şi mai limitat, īncerc eu să īl organizez. Doar să fie numai piese listate pe site sau pentru care aţi obţinut deja cotaţii de la ei, pentru că nu am timp să corespondez cu ei prea mult.

Dacă ţinem lista deschisă toată săptāmāna viitoare, luni (26) īncheiem calculele şi trimiteţi banii, marţi (27) dau comanda, cel tārziu vineri (30) ar trebui să plece, pānă pe 10 decembrie ar trebui să ajungă. Evident, sunt termene maximale, mă aştept ca după plasarea comenzii lucrurile să meargă mai repede.

Nu cu mult īn spate e şi "manualul": https://hondafan.ro/forum/forum/mica...594#post703594 (īl aduceţi voi la zi cu datele de mai sus)
                  '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Salut! As avea si eu o comanda serioasa . Am citit "manualul", o sa ma apuc de treaba. Merci!
                    '18 Honda Civic Type-R FK8, 2.0 VTEC Turbo, 320 HP, Championship White
                    '10 Honda Civic Type-R FN2, 2.0 i-VTEC. 201 HP, Championship White
                    Ex '10 Honda Civic 5D FK2, 1.8 i-VTEC, 140 HP, Milano Red

"Without music, life would be a mistake" - Friedrich Nietzsche

Comment

• Ok, am trimis mail, dar nu ma grabesc pana in decembrie, mersi .
                      Be the change you wish to see in the world - Ghandi.
                      Accord 2.4MT 2009

Comment

• Eu as dori un tub de Genuine Honda S2000 Shin-Etsu Silicone Grease 100g

Comment

• Păi dacă ţi-l doreşti.... urmează... calea.

Comment

• Mare aglomeraţie nu este... mai sunt amatori? Mai e timp pānă duminică.

Comment

• Ramanem noi doi . Tot mai scutim ceva.
                              '18 Honda Civic Type-R FK8, 2.0 VTEC Turbo, 320 HP, Championship White
                              '10 Honda Civic Type-R FN2, 2.0 i-VTEC. 201 HP, Championship White
                              Ex '10 Honda Civic 5D FK2, 1.8 i-VTEC, 140 HP, Milano Red

"Without music, life would be a mistake" - Friedrich Nietzsche

Comment

• Nu mai au englezoii pe site uleiuri mtf, psf, antigel type 2?

Comment

Working...
                                X