yobit net
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Doresc si eu sa comand la urmatorul group.

Comment

• Si eu ma bag... multumesc!
      "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

The Power of Dreams

Comment

• i`m in too, cu
        https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ber-mats-2013/
        https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ber-mats-2013/

Comment

• Am si eu nevoie de stergatoare pentru Civic .
          Cine si cum se organizeaza acest group buy?
          The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
          https://www.instagram.com/iamrusu/

Comment

• Salut,

Am pregatit deja lista pentru urmatorul group-buy...

Cand se organizeaza urmatorul group-buy ma intereseaza si pe mine...

Comment

• Dupa cum spunea si bekxy procedura e urmatoarea:

Comanda:
              Transmiteţi-mi, prin mesageria privată a forumului sau la adresa de mail uzkh21@yahoo.com, următoarele:
              - seria de şasiu a maşinii;
              - link-uri cu produsele de pe site şi numărul de buc. din fiecare;
              - dacă e cazul, codurile pieselor nelistate pe site pentru care aţi obţinut cotaţii de preţ şi preţul ofertat (eventual forward la mesajul lor);
              - preferinţele pentru livrare în cazul în care sunteţi din provincie (poştă/ curier/ veniţi sau aveţi pe cineva la Bucureşti etc.);
              - o adresă de mail şi un număr de telefon ca să putem comunica mai uşor (aveţi în vedere faptul că mesageria forumului nu permite trimiterea de fişiere).

Calculele:
              Cota de shipping/ produs o voi calcula proporţional cu ponderea valorii produsului în totalul comenzii, va primi fiecare excel-ul cu calculele.
              Reţineţi că tranzacţia se face în GBP, la un curs mai mare decât cursul BNR (e un dublu schimb la mijloc, GBP-EUR-RON, cam cu 0,10-0,15 lei (uneori şi mai puţin de 0,10) peste cursul BNR din ziua efectivă în care e procesată plata – de regulă 2-3 zile după ziua plăţii). Voi estima un curs un pic mai mare cu care voi face calculele iniţiale, după 2-3 zile de la plată voi afla cursul la care s-a făcut schimbul şi mărunţii care vor ieşi diferenţă îi vom regla la livrare.
              Eu pot plati cu cardul de credit sau chiar prin Revolut pentru un curs mai bun.
              Dacă e cazul de livrare prin poştă voi adăuga în calcule şi suma pentru poştă. La livrarea prin curier veţi plăti voi la destinaţie.

Plata:
              Am cont în BCR, odată cu trimiterea calculelor o să vă comunic IBAN-ul ca să puteţi face plata on-line sau la casieriile BCR. Cu cât mai repede primesc TOŢI banii în cont, cu atât mai repede dau comanda. Aveţi în vedere faptul că dacă trimiteţi cu întârziere banii îi ţineţi pe toţi ceilalţi în loc.
              Dacă preferaţi cash, mă găsiţi în zona sediului M.A.I. între 9 - 18.00.

Daca vrea altcineva sa se ocupe de comanda nu ma deranjeaza sa-l las pe el. Nu am niciun interes ascuns atat timp cat se respecta calculele (cota de shipping/ produs o voi calcula proporţional cu ponderea valorii produsului în totalul comenzii).

Luni sau cel tarziu marti as dori sa dau comanda.

Numai bine.

Comment

• Salut,
                Transmiteţi-mi, prin mesageria privată a forumului sau la adresa de mail uzkh21@yahoo.com, următoarele:
                - seria de şasiu a maşinii;
                - link-uri cu produsele de pe site şi numărul de buc. din fiecare;
                Diseara vreau sa fac tabelul cu comanda..
                Multumesc pentru promptitudine.
                Vali

Comment

• Mai sunt doritori?
                  The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                  https://www.instagram.com/iamrusu/

Comment

• Suntem deja 5 persoane. Se mai baga cineva? Multumesc.

Comment

• Chiar daca nu am vazut inca toti banii in cont, comanda a fost data.
                      Cica vin in 5 zile produsele.
                      Numai bine.

Comment

• Am ratat comanda aceasta. Mai este vreuna in curand?

Comment

• Cei care ati cumparat acumulator original Honda de pe cox sau stiti, unde se rezolva cu garantia in caz de probleme?

Comment

• Fac un pic de off topic. Cine are nevoie de 2 bidonase de lichid frana de cate 500ml, sa imi zica, ca le luasem pt civicul vechi si nu am mai apucat sa il schimb. Sumt sigilate, luate la ultimul group buy.

Comment

• Ah, daca vedeam acum 2 zile le luam eu.
                              Pana la urma eu am decis sa cumpar de la Asko ce aveam nevoie, ca platind singur transport ajungeam tot pe acolo la pret.

Comment

• Se mai face un grup buy? Cineva interesat pe aici?

Comment

Working...
                                X