yobit yobit.net hitbtc digifinex fal baktır
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ultima strigare! Diseară nchid lista.
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Salut! Ti-am trimis pe mail toate detaliile necesare. Multumesc!
      '98 Prelude BB9 "Soul Red Crystal" 2.0i M/T;
      '00 Civic EJ9 Comfort 1.4i M/T;
      '08 Accord SSE 2.0 i-VTEC M/T;
      '11 CR-V Executive 2.0 i-VTEC A/T;

Comment

• Mai sunt două sume de intrat, care presupun că vor ajunge azi. Aşa că am dat drumul comenzii acum, revin cu detalii pe mail cnd pleacă spre noi.

Comment

• Pentru cei cu Civic Sedan 2006-2011, care doresc placute frana fata si/sau spate, puteti folosi linku-ul urmator: https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ke-discs-pads/ . Altfel, puteti sa cautati cat vreti la ei pe site, ca nu le gasiti...
          Si nu, nu se potrivesc cele de la hatchback.
          CR-V RE6
          JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
          Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
          Ex - ACCORD Type-R
          Ex - DEL SOL EH6

Comment

• Si sunt facute in Japonia?

Comment

• Astăzi a plecat spre noi comanda. Mi-a apărut și tranzacția pe banking de dimineață.
              Revin diseară pe mail cu detalii.

Comment

• Originally posted by IB View Post
                Si sunt facute in Japonia?

O sa vad cand sosesc. Mi-am comandat doar pe spate, pentru ca pe fata sunt multumit de "ebeceuri".
                CR-V RE6
                JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
                Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
                Ex - ACCORD Type-R
                Ex - DEL SOL EH6

Comment

• Salut,

As dori sa comand si eu niste piese de pe https://www.coxmotorparts.co.uk/cart/
                  Cand e urmatorul group by? Sau il fac eu?!
                  As plati cu Revolut si piesele s-ar ridica din zona 13 Sept.-Bucuresti sau livra prin posta/curier.
                  Transportul platit de fiecare din total transport ar fi proportional cu valoarea produselor comandate.
                  Astept reply,
                  Ms.
                  Vali

Comment

• Nu se baga nimeni?!
                    Ms.

Comment

• +1 la urmatorul group buy

Comment

• Doresc si eu sa comand la urmatorul group.

Comment

• Altcineva? Ms.

Comment

• Salutare , ma bag si eu la urmatorul group buy ( offtopic stiti cati litri de antigel trebuie sa iau pentru honda civic 2007 1.4 i-dsi , asta vreau sa comand )

Comment

• Originally posted by NotMe View Post
                              Salutare , ma bag si eu la urmatorul group buy ( offtopic stiti cati litri de antigel trebuie sa iau pentru honda civic 2007 1.4 i-dsi , asta vreau sa comand )
                              Salut! Vezi că găsești n Romnia antigel cu aceleași specificații de la Ravenol (verde fără silicați). Ravenol Protect FL22 se numește și HJC (hybrid Japanese coolant). Costa 38 lei bidonul de 1.5 litri.
                              Nu știu ct intră n total, eu doar am completat putin.
                              Era asa de frig afara, incat atunci cand am vrut sa-l scuip pe unul, i-am infipt un țurțure in gat!

Comment

• @fbogdan , multumesc mult de info .Nu stiu cat conteaza, dar la mine cand am luato aveam in bidon inca un deget de lichid de culoarea rosie, am mai completat unpic, dar vreau sa schimb tot acum inainte de sezonul rece. Oricum daca se face un grup buy poate mai iau una alta, daca nu o sa merg pe varianta de la Ravenol .
                                In cartea masinii zice 4L lichid racire , total 5.6L ( Incluznd lichidul de racire din rezervorul suplimentar si cantitatea ramasa n motor. Capacitatea rezervorului suplimentar:model motor1.4l:0.4L ,Incluznd lichidul de racire din rezervorul suplimentar si cantitatea ramasa n motor. Capacitatea rezervorului suplimentar:0.6l) Ce sa mai cred, ca matematica lor e cam praf )

Comment

Working...
                                X