yobit yobit.net hitbtc digifinex fal baktır
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• si eu ptr urmatoarea comanda la COX

multumesc
    www.soundlightvideo.ro
    www.slvservices.ro
    EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
    '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

Comment

• Totul ok, coletele pentru provincie pleacă mine, pe bucureşteni vă aştept de mine să ridicaţi piesele.
      Detalii pe mail.
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• La urmatoarea comanda ma bag si eu cu un kit de ambreiaj.

Intrebare: cand se inlocuieste kitul de ambreiaj, se scoate si uleiul din cutie? Sa stiu daca sa comand sau nu!?
        Last edited by ClaudiuRo; 28-03-18, 22:51.

Comment

• Are cineva timp si chef sa se implice? Pe mine m-ar costa transportul 60. Daca suntem vreo 3-4, as putea face eu o lista ca sa-i si dam bataie, in functie de disponibilitatile fiecaruia. Dar trebuie sa ma uit cum se proedeaza, ca n-am mai fost "organizator". Dupa Paste nu prea o sa mai am timp.
          '18 Honda Civic Type-R FK8, 2.0 VTEC Turbo, 320 HP, Championship White
          '10 Honda Civic Type-R FN2, 2.0 i-VTEC. 201 HP, Championship White
          Ex '10 Honda Civic 5D FK2, 1.8 i-VTEC, 140 HP, Milano Red

"Without music, life would be a mistake" - Friedrich Nietzsche

Comment

• M-as baga eu la niste stergatoare de fk2 2013 1.8

Comment

• multumesc Razvand... totul ok....

dupa paste ma gandesc si eu sa mai iau ceva.
              am mai organizat odata si a fost ok.
              daca doriti, mergem pe excelul lui Razvan, imi dati pe mail, privat sau whatsapp VIN si linkurile cu ce doriti, strangem banii si dam comanda
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

Comment

• Ma bag si eu cu ceva maruntisuri...dupa Paste.

Stima.
                ...
                I know nothing about Honda engines, but simply I love it!

Comment

• la mine nu e graba, astept pana dupa Paste, poate ne adunam mai multi si se poate ocupa Razvan.

Comment

• La 2 săptămni după Paște am de organizat un eveniment n familie. Poate după 1 mai să mă pot ocupa.
                    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Azi mi-a ajuns mapa.Multumesc mult Razvan pentru tot.Daca se mai organizeaza,o sa ma inscriu si eu din nou.

Comment

• Originally posted by crashmx View Post
                        multumesc Razvand... totul ok....

dupa paste ma gandesc si eu sa mai iau ceva.
                        am mai organizat odata si a fost ok.
                        daca doriti, mergem pe excelul lui Razvan, imi dati pe mail, privat sau whatsapp VIN si linkurile cu ce doriti, strangem banii si dam comanda
                        Salut!
                        Crezi ca poti organiza tu un group buy? Eu nu pot astepta pana dupa 1 Mai cand se elibereaza Razvan.
                        Ori group buy imediat dupa Paste, ori imi iau individual de pe Ebay ce am nevoie.
                        Depasesc cu mult limita de km pentru schimb ulei cutie CVT daca mai astept o luna si ceva.
                        Cum se procedeaza? Care excel (nu am vazut fisierul pana acum).
                        Voi cum procedati pentru piesele care lipsesc de pe site de la Cox? Vad ca oferta afisata e saraca rau, nu exista ce caut eu.
                        Merci fain!
                        Era asa de frig afara, incat atunci cand am vrut sa-l scuip pe unul, i-am infipt un țurțure in gat!

Comment

• salut

putem incepe sa strangem listele de piese
                          imi dati pe privat linkurile de pe cox cu ce doriti, cantitate si VIN
                          eu le pun intr-un excel pt a face calculele pt transport si etc, va comunic sumele pt fiecare iar in momentul in care strang toti banii, lansez comanda
                          pt ce nu e listat, da-ti un mail celor de la cox cu ce doriti si VIN-ul masinii iar ei vor raspunde daca va pot ajuta. daca totul e ok, imi dati part number-ul pieselor pt a le centraliza si pt a-i ruga pe cei de la COX sa le includa in aceeasi comanda.
                          daca va ajuta, mai jos gasiti un link cu fisele/schemele masinilor:

https://www.lingshondaparts.com/hond...select_VIN_C20

Comment

• am inceput sa stang lista cu piese.
                            momentan suntem 3
                            fbogdan, crashmx si inca cineva care nu e pe forum

va rog sa imi dati cat mai repede listele cu piese pt a putea dupa paste sa fac comanda

Comment

• au inceput sa se stranga listele cu piese.
                              daca mai doreste cineva, va rog ca pana sapt viitoare sa imi dati ce doriti sa cumparati.
                              as dori ca pana vineri, 13 aprilie sa dau comanda. asta inseamna ca pana atunci sa strangem si banutii.

multumes,
                              Sarbatori fericite

Comment

• Astept o cotatie de pret pentru niste flanse la Jazz. Inca nu mi-au raspuns. Daca ma incadrez ma bag si eu...

Stima.
                                ...
                                I know nothing about Honda engines, but simply I love it!

Comment

Working...
                                X