yobit.net yobit.net hitbtc digifinex fal baktır
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by RupOase View Post
    Salutare,

Am o intrebare legata de cox... eu as dori sa cumpar toate chestiile acelea de plastic, care pe cox apar la categoria wheel arches (vezi cod 74165SMGE01) insa din punctul meu de vedere sunt extrem de scumpe Totodata, cu timpul au inceput sa cedeze acele clipuri de prindere ale ornamentelor de plastic care vin pe ampatament, de la praguri. Ma gandesc ca schimbarea lor costa mult din punctul asta de vedere, mai ales ca va trebui cu siguranta sa cumpar si clipsurile pentru prinderea lor.

Cineva mai demult mi-a recomandat sa discut cu unul dintre voi de aici daca vreau tot felul de ornamente si plastice de la masina, insa nu mai tin minte care era acea persoana si ma astept sa primesc un raspuns de genul "nu recomand sa cumperi ornamentele de plastic de pe cox"

Asadar, cine are chestiile acelea?

nu se intelege prea bine de ce ai nevoie de fapt, dar daca vrei sa cumperi clipsurile de prindere diverse bandouri si plastice, probabil ca intrebi de colegul beckxy: http://www.hondafan.ro/forum/showthr...196#post582196
    2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
    Ex:
    2014 Honda Civic Executive
    2011 Honda Civic GT

Comment

• salutare. as dori si eu sa comand cate ceva de la COX dupa 5 feb.
      m-am mai ocupat de un GB odata aici pe forum.
      cine e interesat, astept sa imi zica.
      pt detalii (VIN, produse, IBAN, etc) conversam pe privat sau whatsapp ( 0746326294)
      sa imi spuneti cum vreti sa impartim taxele de transport
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/crashmx/primele+poze/

Comment

• se mai baga cineva ?
        Honda CIVIC 5D 1.8 M/T Executive

Comment

• Ma bag si eu.

Comment

• Cred ca o sa ma bag si eu.Care e termenul limita,sau nu exista asa ceva?

Comment

• Si eu as vrea sa particip.

Comment

• O Sa ma bag si eu cu kituri pt amortizoare la civic, dar abia la inceputul lui martie, dupa ce iau salariu.

Comment

• No, păi mi s-au mai lămurit și mie apele și programul, cred că m-aș putea ocupa eu la începutul lui martie.
                  Dacă începem înscrierile pe 1 martie și le închidem pe 10 martie e ok? Ar trebui să fie la timp pentru verificările și reviziile de primăvară.
                  '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Pentru mine e perfect bekxy!Vreau sa iau o tava de protectie portbagaj pentru civic.

Comment

• Perfect bekxy! Ma bag si eu cu ceva maruntisuri ....

Comment

• Mare om, mare caracter.:d

Comment

• Subscriu la cele de mai sus,cu toata sinceritatea!

Comment

• Si eu m-as baga cu un ambreiaj daca il prind la pretul actual
                            Dati de veste cand facem lista.

Multumesc

Comment

• Ma inscriu si eu la urmatorul group buy daca colegul bekxy doreste sa trimita si in tara.
                              '98 Prelude BB9 "Soul Red Crystal" 2.0i M/T;
                              '00 Civic EJ9 Comfort 1.4i M/T;
                              '08 Accord SSE 2.0 i-VTEC M/T;
                              '11 CR-V Executive 2.0 i-VTEC A/T;

Comment

• Buna ziua. In primul rand va multumesc pentru accept. As dori sa particip si eu la group buy-ul care urmeaza. Din punctul meu de vedere cu cat mai repede cu atat mai bine. Aveam niste neclaritati, sper sa imi puteti raspunde la ele.

1. As vrea sa schimb discurile si placutele, are sens sa cumpar originale Honda, sau sunt la fel de bune si cele de la ATE?
                                2. Ma interesa pe langa un schimb de filtre si ulei sa cumpar periile de la geamuri, am dat un mail catre COX, astept un raspuns din partea lor. Mi-au dat codurile si cei de la Honda Nord, nu imi era foarte clar cum se introduc si acestea in comanda mea.
                                3. Cum se face exact plata, in care cont si cum primesc produsele?

Este posibil sa mai fi existat aceste intrebari si raspunsurile aferente in cele 139 de pagini, nu dati cu pietre ca nu am stat sa sap prin toate paginile pentru raspunsuri.

Va multumesc pentru ajutor.

Comment

Working...
                                X