Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nici eu n-am mai verificat postarile de aici. Hai ca incerc sa ma uit astazi pe site sa vad ce am nevoie pentru cele doua TypeR-uri.
    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

• Doc, ok, dar repejor. Că am trimis deja calculele și am și primit cea mai mare parte din bani.
      Și ar fi grozav dacă te-ai putea încadra în 10 kg, că altfel intrăm în a 3 cutie și se dau peste cap calculele (în dezavantajul celor pentru care am făcut deja calculele).
      Dacă te încadrezi în 10kg e ok, e în avantajul tuturor.
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• S-au mai adăugat 3 participanţi noi, cu banii suntem ok, aşa că astă seară dau drumul comenzii.
        Rămâne să ne auzim cu calculele finale şi cu info pentru tracking (după ce pleacă spre noi).

Comment

• Nu aseară, că se scumpise brusc shippingul pe site (de la 16.50 lire + TVA la 22 + TVA pentru o cutie, nu mă întrebați de ce... ), după un schimb de mesaje am reușit azi să plasez comanda.
          Ne auzim când pleacă spre noi.
          Last edited by bekxy; 05-05-17, 14:35.

Comment

• Great job! Multumesc!

Comment

• Breaking news:

Your order has been processed and all parts are in stock ready for dispatch, apart from the speaker rings, these will arrive into us on Monday/Tuesday so your order will be dispatched then
              Să sperăm că ajung astfel încât să fie suficient timp să intraţi în posesia lor (pe 21 mai plec în concediu).

Comment

• Multumim pt tot

Comment

• Abia astăzi pleacă spre noi comanda. Credeam că au uitat de noi, așa că am avut azi un schimb de mesaje. Se pare că n-au uitat. Diseară, după ce primesc link-ul de tracking, vă trimit tuturor pe mail link-ul și calculele finale.

Comment

• Multumim mult Razvan pentru tot! Asa cum ti-am zis cand ne-am intalnit sa imi ridic produsele, daca mai ramane ceva nedistribuit pana maine, le pot tine eu si sa ma intalnesc saptamana viitoare cu cei care nu si-au ridicat inca comenzile.

Comment

• Pentru puțin! Mulțumesc și eu de ofertă, în principiu mâine mă văd cu ultimii doi participanți. Dacă intervine ceva ne auzim.

Comment

• Multumim Razvan! la mine a ajuns comanda!
                        '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

Comment

• Salut!
                          Am vazut ca de-a lungul timpului si-a mai cumparat lumea pe aici creion pentru vopsea de la cox. E bun de ceva? e util pentru zgarieturi mici doar sau poate fi folosit si la chestii ceva mai "serioase" (de genul asta https://goo.gl/photos/ZYkHmZDGGuUdPe9NA - opera unui vecin ). Stiu ca la cat de sarita e vopseaua si cat de ciobit e plasticu probabil ca e nevoie de ceva mai serios, dar nu am rabdare sa las masina cateva zile in service pentru un plastic...

Comment

• Ce ai tu acolo e treaba serioasa, nu de creion corector.
                            2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                            2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                            2000 Honda S2000 Berlina Black
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

Comment

• Cine se gandeste la o comanda as fi interesat pt o plasa portbagaj CR-V 2013 si stergatoare pt acelasi model

Comment

• Salutare, si eu as fi interesata sa stiu daca exista eleron pt honda civic si cat costa, o maciulie schimbator viteze, si o emblema honda pt volan sa lipesc peste ea ca s-a jupuit.

Comment

Working...
                                X