yobit net
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Si eu ma bag

Sent from my Stellar Elite 3G using Tapatalk
    Honda Accord Executive IX, 2.0 i-VTEC, Comfort M/T, Cobalt Blue Pearl (CU1/1)

"La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Comment

• Eu pe spre sfarsitul lunii as vrea niste filtre as vrea niste.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
      Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
      Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

• O sa ma bag si eu cu ceva ulei de cutie si poate si servo.

Comment

• Si eu m as baga pentru niste ulei si filtre.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

• Si eu, cu un set de filtre.

Sent from my iPad using Tapatalk

Comment

• Noo, un amic care nu are cont pe forum vrea un set de ştergătoare. Eu cu brelocul : )) Cei de mai sus cu cele de mai sus. Strângem de un grupuleţ-buy? Că tot e lira mică...

Mă ocup eu şi de data asta, aşa că reiau info de data trecută:

Vă rog să postaţi aici intenţia de a participa şi să-mi transmiteţi, prin mesageria privată, următoarele:
              - seria de şasiu a maşinii;
              - link-uri cu produsele şi numărul de buc. din fiecare;
              - preferinţele pentru livrare în cazul în care sunteţi din provincie (poştă/ curier/ veniţi sau aveţi pe cineva la Bucureşti etc.);
              - o adresă de mail şi un număr de telefon ca să putem comunica mai uşor.

Cota de shipping/ produs o voi calcula proporţional cu ponderea valorii produsului în totalul comenzii, va primi fiecare excel-ul cu calculele.
              Reţineţi că tranzacţia se face în GBP, la un curs mai mare decât cursul BNR (cam cu 0,1-0,15 lei peste cursul BNR din ziua efectivă în care e procesată plata – de regulă 2-3 zile după ziua plăţii). Voi estima un curs un pic mai mare cu care voi face calculele iniţiale, după 2-3 zile de la plată voi afla cursul la care s-a făcut schimbul şi mărunţii care vor ieşi diferenţă vi-i voi restitui la livrare.

Eu am cont în BRD, o să vă comunic IBAN-ul ca să puteţi face plata on-line sau la casieriile BRD. Până de curând am avut un comision de încasare a ordinelor de plată, nu mai e cazul. Vă rog, pe cei cu care am mai colaborat, să nu folosiţi vechiul IBAN, nu mai e valabil. Vi-l voi transmite pe cel nou.
              Dacă e cazul de livrare prin poştă vorbim şi adăugaţi şi suma pentru poştă. Dacă vreţi curier e simplu, îl plătiţi la destinaţie.

Vă propun să lăsăm deschisă lista până duminică seara, luni dimineaţă să vă transmit sumele finale, în cursul zilei de luni să trimiteţi banii şi marţi să lansez comanda. Aşa ar ajunge înainte de sfârşitul lunii.
              '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Salut Bekxy, cam cat a fost procentual pretul final cu transportul inclus si predare personala fata de pretul de pe site? Stiu ca acum poate fi diferit, insa vroiam doar sa imi fac o idee, sa stiu daca ma bag si eu cu ceva in group buy. Multumesc!
                2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                Ex:
                2014 Honda Civic Executive
                2011 Honda Civic GT

Comment

• Păi la ultimul GB, cu lira la 5.8622, un litru de MTF3 (9.60 GBP) a ieşit cu cot cu transport la 59.075 lei.
                  Dar nu e foarte relevant, depinde cât de bine se "umple" cutia/ cutiile (pe o anumită plajă de greutate preţul shipping-ului e acelaşi; în funcţie de cât de plină sau goală e cutia, "porţia" de shipping/ produs e mai mică sau mai mare).
                  Last edited by bekxy; 13-04-16, 10:44.

Comment

• salutare as vrea si eu 1 litru de mtf, in caz ca, comandati ma treceti si pe mine. mersi
                    R 42659 - Milano Red Ep3

Comment

• Cred ca ma bag si eu cu 2 litri de MTF3, in cazul in care se strang mai multi.
                      Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

Comment

• Originally posted by kinky_boy View Post
                        salutare as vrea si eu 1 litru de mtf, in caz ca, comandati ma treceti si pe mine. mersi
                        Doar 1 litru? Doar completezi sau mai ai?

Originally posted by Wagner View Post
                        Cred ca ma bag si eu cu 2 litri de MTF3, in cazul in care se strang mai multi.
                        Din ce văd, încet-încet ne strângem.

Şi, în fine, mă citez, că mă simt clasic:
                        Originally posted by bekxy View Post
                        Vă rog să postaţi aici intenţia de a participa şi să-mi transmiteţi, prin mesageria privată, următoarele:
                        - seria de şasiu a maşinii;
                        - link-uri cu produsele şi numărul de buc. din fiecare;
                        - preferinţele pentru livrare în cazul în care sunteţi din provincie (poştă/ curier/ veniţi sau aveţi pe cineva la Bucureşti etc.);
                        - o adresă de mail şi un număr de telefon ca să putem comunica mai uşor.
                        Pentru ordine şi... disciplină, vă rog să respectaţi cele de mai sus.
                        Last edited by bekxy; 13-04-16, 13:24.

Comment

• Daca asteptati pana pe 20, ma bag si eu cu niste filtre.
                          Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                          Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

• da, mai am 0.5 l ramas de la alt schimb.
                            R 42659 - Milano Red Ep3

Comment

• ma bag si eu iti trimit mesaj
                              '16 BMW 520xd
                              '15 FK2
                              ex '10 CU1
                              ex '07 CL7

Comment

• Salut. Am sa iti dau PM maine dimineața cu link si datele mașinii.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Working...
                                X