yobit net
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ținānd cont de reducerea de 15% de la Honda din aceasta perioada, si de costul de transport, cred ca nu prea se mai rentează comenzile de la Cox, nu-i așa?
    2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
    Ex:
    2014 Honda Civic Executive
    2011 Honda Civic GT

Comment

• Depinde, Honda in Timisoara nu oferă nici un fel de reducere. Daca e altfel va rog sa ma corectați.

Comment

• Cred că depinde de reper. Şi de service. Mihai de la Carpaţi G.N. de regulă aplică un discount de 5% (sau mai mare, dacă e o sumă mai mare), bănuiesc că acum nu va aplica alţi 15%, ci doar īncă 10%. Ştergătoarele sigur nu vor ieşi la preţ de Cox nici cu mama lui 15%.

TTD: http://honda.e-send.ro/campanii/3786.../preview1.html
        '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Honda Trading Romania nu e tot una cu Autoklass Timisoara (Italian in spatele business-ului)...

Comment

• Primit coletul astazi. Multumesc Razvan.

Comment

• Si la mine au ajuns produsele. Multumesc Razvan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

• Au ajuns si la mine.
                multumesc mult.

Comment

• Si la mine totul in regula, chiar mi-a placut cum s-au desfasurat lucrurile, multumiri lui Razvan pentru buna organizare.

Comment

• Au ajuns si la mine, dar cum nu cunosc inca bine orasul, nu am gasit oficiul postal potrivit.

Comment

• Mare oraş, să nu te rătăceşti! : ))

Cu asta putem declara īnchise lucrările ultimului congres Cox, pe data viitoare!

Comment

• Multumim! !

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

Comment

• Originally posted by bekxy View Post
                          Mare oraş, să nu te rătăceşti! : ))

Cu asta putem declara īnchise lucrările ultimului congres Cox, pe data viitoare!
                          ) Ei bine, afla ca acel oficiu postal e aproape in afara orasului.
                          Multumesc mult pentru tot!

Acum, catre toti beneficiarii group buy-ului astuia: ma gandesc sa luam legatura in privat sa discutam un pic in legatura cu... efortul depus de cel care s-a ocupat de toate. Adica, nu e putin efort sa impachetezi, despachetezi, trimiti corespondenta s.a.m.d. Ce ziceti?

Comment

• Valentineee, tu n-ai de lucru la serviciu? Stați liniștiți, mulțumirea și mulțumirile voastre sunt suficiente.

Comment

• Salut. Pe cand o următoare comanda?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

• Pe cānd s-or strānge suficienți doritori. Eu sigur mă bag, cu un breloc din ăsta: http://www.coxmotorparts.co.uk/honda...ing-p-453.html
                                L-a luat cineva la comanda trecută și e super adevărat.

Comment

Working...
                                X