yobit net
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Daca nu e prea tarziu:

2 x 44017-S04-J01 - BOOT SET, INBOARD - 2 x 32.48 pounds (fara TVA)
    4 x 90362-SF1-003 - NUT, SELF-LOCK, 8MM = 4 x 0.01 pounds (fara TVA)

Serie sasiu: JHMEG21900S500376

O sa trimit si PM ... cine stie.
    Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

Comment

• Până acum avem aşa:
      2chee (nu am datele de contact)
      abarbu
      adihondel
      AdrianFK2
      Almic
      ando
      bekxy
      bogdi12001
      corbu'
      danyel
      dorindark
      dragostan
      fst
      ghela
      jisco
      pedalarom
      punk (aşteptăm de la Cox postarea pe site a pieselor)
      rhemyis
      vibreaza

Produsele tuturor celor de mai sus fac până acum două cutii şi ceva. În actuala configuraţie shipping-ul/ produs este 5,57% din valoarea produsului. Poate să mai scadă, dacă se mai adaugă produse, dar şi să crească dacă intrăm în cutia 4 cu produse de valoare mică şi grele sau dacă mai renunţă careva la câte ceva. Dar cel mai probabil va scădea.

La un curs al tranazacţiei de 5,82 lei/ liră, un litru de MTF ajunge, cu tot cu transport, la 59 lei. Un ştergător 62 lei, un filtru de ulei 59 lei.
      Ca să vă calculaţi valoarea pe coordonatele de mai sus înmulţiţi preţul în lire (cu TVA) cu 1,0557 şi apoi cu 5,82.

LE: @vibreaza, te-am uitat doar aici, în postul de mai sus, nu şi în calcule. Erai ultimul (alfabetic) şi nu te-am "prins" cu mouse-ul : ))
      Last edited by bekxy; 27-02-16, 10:12.
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Sper ca pe mine nu m-ai uitat

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
        Accord CL7 SSE 2.0 A/T
        Ex - Accord CN1 Executive 2.2

Comment

• Tovarășul Mark de la Cox mi-a spus :

Hi, When the group buy is ordered, email me and I will send you a Paypal invoice for the 2 parts, I will then add them to the order.

*

Regards,"

Probabil din cauza faptului că și ei le comanda la rândul lor de la Honda. Vorbim despre 2 burdufe și 4 piulițe. Eu spun să plasați comanda și după aceea iau eu legatura cu ei și le plătesc partea mea. Probabil vouă o să vă plătesc transportul. Dacă considerați că încurc mai mult decât să ajut atunci pot să caut alternative.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Comment

• O să mă cam încurc în calcule...

Mă gândesc să las calculele aşa cum sunt, dar să plasez comanda doar cu produsele de pe site (ale celorlalţi) şi în observaţiile comenzii să solicit să îmi adauge în comandă şi cele 2+4 repere ale tale şi să îmi trimită mie factura. În felul ăsta cele două facturi vor da totalul din excel. Dar rămâne ca tu să îmi trimiţi banii nu marţi, când încheiem lista, ci abia după ce lansez comanda şi am confirmarea că le adaugă în comandă şi pe ale tale.

Comment

• Salut. Am trimis pm. Scuze pentru reactia întârziată.

Comment

• Pentru că vtin, cel care ne-a rugat să aşteptăm până luni, a trimis deja de ieri lista cu ce are nevoie, comanda rămâne deschisă pentru adăugat/ scos produse şi pentru eventuali noi participanţi până mâine dimineaţă la ora 11.
                Mâine în jurul prânzului vă voi trimite pe mail calculele şi detaliile pentru plată. Cu puţin noroc, dacă reuşiţi să trimiteţi/ depuneţi banii luni şi să-i primesc până a doua zi, lansez comanda marţi.

Comment

• Salut.
                  Eu doar dupa ora 18 pot face plati pt ca atunci ajung acasa de la munca.
                  Sper sa fie ok si sa nu incurc.
                  Multumesc.

Comment

• Transferurile de luni ar trebui să intre tot luni sau marţi. Depunerile la casierie intră pe loc. Deci e ok.

Comment

• Salut, am primit si eu lista cu preturile cerute de la cox, dar nu ies mai bine fata de CM... Asa ca nu va incurc. Merci!
                      '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

Comment

• Salut, daca nu e prea tarziu, ma bag si eu pentru o grila de radiator FK. Iti las PM.
                        Multumesc anticipat

Comment

• Platit!

Comment

• Primit!

Comment

• Sunt în stand-by. Daca nu funcționează ideea ta spune-mi te rog și vb eu cu ei.

Mulțumesc

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Comment

• imi cer scuze pentru ca nu am confirmat comanda. cred ca o sa-mi vand civic-ul pentru a il inlocui cu un type r. asa ca revizia (care trebuia facuta abia in aug. e incerta).

succes la shopping.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Working...
                                X