yobit net
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Si eu de pe cox am ambreiajul nou.
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

• Sal,

Si eu ma bag la urmatorul, va rog un pm!

Ms
      "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

The Power of Dreams

Comment

• putin offtopic, pentru ca nu avea rost sa deschid un topic nou: in martie voi veni cu masina in ro, astfel incat, daca sunt useri aici care vor sa comande ceva din uk (din alta parte decat cox, pentru ca aici deja se face group by, se imparte transportul, e foarte ok zic eu), si care sa nu fie foarte voluminos (deja am 2 seturi de jante de adus), cu mare placere. contactati-ma prin pm si vedem ce putem rezolva.
        '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
        Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

Comment

• Am facut revizia si totul bine si frumos dar mi-au zis ca ar trebui sa schimb si filtrul de benzina (120k km) asa ca m-as baga la urmatorul group buy cu asa ceva.
          http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...14-p-4352.html
          Aparent la reprezentanta e 372 ron...
          Be the change you wish to see in the world - Ghandi.
          Accord 2.4MT 2009

Comment

• Salut,

Si eu m-as baga la un filtru benzina
            http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...08-p-5267.html

Comment

• Haide-ti sacentralizam comenzile fiecaruia ca poate suntem destui pt o comanda.

Comment

• Daca vreau si eu sa comand ceva care este "procedura" ?
                Adica partea cu transportul?

Comment

• De centralizat, centralizam, dar cine se ocupa de centralizare . Mie mi-a placut comanda trecuta cum a organizat bekxy excelul si toate cele, sa vedem cine se ofera pentru asta .
                  Accord 2.4MT 2009

Comment

• Haideţi că îl organizez tot eu şi de data asta, aşa că vă rog să postaţi aici intenţia de a participa şi să-mi transmiteţi, prin mesageria privată, următoarele:
                    - seria de şasiu a maşinii;
                    - link-uri cu produsele şi numărul de buc. din fiecare;
                    - preferinţele pentru livrare în cazul în care sunteţi din provincie (poştă/ curier/ veniţi sau aveţi pe cineva la Bucureşti etc.);
                    - o adresă de mail şi un număr de telefon ca să putem comunica mai uşor.

Cota de shipping/ produs o voi calcula proporţional cu ponderea valorii produsului în totalul comenzii, va primi fiecare excel-ul cu calculele.
                    Reţineţi că tranzacţia se face în GBP, la un curs mai mare decât cursul BNR (cam cu 0,1-0,15 lei peste cursul BNR din ziua efectivă în care e procesată plata – de regulă 2-3 zile după ziua plăţii). Voi estima un curs un pic mai mare cu care voi face calculele iniţiale, după 2-3 zile de la plată voi afla cursul la care s-a făcut schimbul şi mărunţii care vor ieşi diferenţă vi-i voi restitui la livrare.

Eu am cont în BRD, o să vă comunic IBAN-ul ca să puteţi face plata on-line sau la casieriile BRD. Până de curând am avut un comision de încasare a ordinelor de plată, nu mai e cazul. Vă rog, pe cei cu care am mai colaborat, să nu folosiţi vechiul IBAN, nu mai e valabil. Vi-l voi transmite pe cel nou.
                    Dacă e cazul de livrare prin poştă vorbim şi adăugaţi şi suma pentru poştă. Dacă vreţi curier e simplu, îl plătiţi la destinaţie.
                    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Până acum am confirmarea şi lista de produse de la:
                      - ando;
                      - bogdi12001;
                      - bekxy;
                      - abarbu;
                      - dorindark.

Comment

• Pt mine nu e graba, putem sa-i asteptam putin si pe ceilalti, ca erau mai multi care vroiau, astia sunt cei cu reactie rapida si s-au strans intr-o zi .
                        Accord 2.4MT 2009

Comment

• Ma voi inscrie si eu pe lista daca mai am norocul sa dureze "inscrierile" pana luni.

Comment

• Pai dacă nu se grăbește nimeni, nu văd de ce nu am putea aștepta până luni.

Comment

• salut. o sa vreau si eu cateva lucruri. revin in seara asta cu detalii.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

• Pana acum am cumparat ulei pentru motor de pe forum:Eneos Sustina
                                De pe Cox ce ulei imi recomandati?
                                Filtrul de benzina la cati km se schimba? (acum am 72 k km)
                                Multumesc.

Comment

Working...
                                X