Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• BV26CAT, n-ai de ce să te îngrijorezi. Proporţionalitatea dintre preţul produsului şi valoarea totală a coşului e destul de echitabilă. În actuala configuraţie plăteşti transportul o liră şi un pic pentru fiecare ştergător.

Ceea ce am vrut eu să subliniez este că dacă adugăm (participanţi cu) produse noi de încă 26.5 kg, nu vor afecta costul total al transportului. Şi, în consecinţă, costul transportului per produs va scădea pentru toată lumea. Practic acum a patra cutie va veni aproape goală, la acelaşi preţ cu celelalte 3, pline ochi .
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Originally posted by Punk View Post
      "<u>Cota de shipping o voi calcula proporţional cu valoarea produselor</u>, va primi fiecare excel-ul cu calculele. "

Acum nu știu exact ce valoare au ștergătoarele tale dar omul a fost foarte clar. Având în vedere că bekxy face o faptă bună mi e pare de bun simț să citești ce a scris cu o pagină în urmă. Totuși Cox nu e buticul lui și vă face un serviciu vouă prin această intermediere.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
      Sunt total de acord cu acest aspect. I-am multumit omului ca face o fapta buna si ne ajuta. Era doar o intrebare pe care mi-am pus-o, si imi pare rau ca nu am cerut la un dealer informatii despre pret. Nu are rost sa comanzi la Cox daca acelasi produs il gasesti aici la acelasi pret.

Comment

• Pt mine e ok si cu impartirea transportului pe greutate. Bine ca mi-ati adus aminte de corectorul de vopsea , il adaug la lista.
        Be the change you wish to see in the world - Ghandi.
        Accord 2.4MT 2009

Comment

• Originally posted by BV26CAT View Post
          Sunt total de acord cu acest aspect. I-am multumit omului ca face o fapta buna si ne ajuta. Era doar o intrebare pe care mi-am pus-o, si imi pare rau ca nu am cerut la un dealer informatii despre pret. Nu are rost sa comanzi la Cox daca acelasi produs il gasesti aici la acelasi pret.
          Doar ca la dealer tre sa faci una/doua vizite, si sa te incadrezi in program. Program care mie de exemplu mi-e peste mana.
          Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
          Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

• ma bag si eu cu:

http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...r_of_uploads=0
            Accord Sedan '09 2.4 M/T Buran Silver
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/cata02
            Jazz '05 M/T

Comment

• Ok. Trimite-mi, te rog, prin mesaj privat, VIN-ul maşinii, o adresă de mail şi un telefon de contact.

Comment

• Dragostan şi KMR, am rugămintea să daţi un răspuns clar până mâine după-amiază. Mâine seară vreau să închei calculele şi să dau drumul comenzii.
                Sunt în coş două baterii, ale căror "predecesoare" nu ştiu cât mai duc, acum că s-au răcit dimineţile...

Comment

• Eu cred că fac comandă separat, pe firmă. Mulțumesc pentru înțelegere.
                  I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                  My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                  '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                  '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                  '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                  EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                  EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                  EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                  EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                  EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                  EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

• Originally posted by dorindark View Post
                    Pt mine e ok si cu impartirea transportului pe greutate. Bine ca mi-ati adus aminte de corectorul de vopsea , il adaug la lista.
                    eu zic sa mai verifici o data pretul de la asko, e posibil sa iei teapa cu cox...
                    2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                    Ex:
                    2014 Honda Civic Executive
                    2011 Honda Civic GT

Comment

• Dati drumul si fara mine. Mai mult ca sigur o sa iau si eu cateva lucruri(maine aflu ce), insa va trebui sa comunic putin cu ei inainte pt ca probabil va fi vorba si de niste repere pt suspensie pe care nu le au pe site. Asa ca mai bine ii dati drumul fara mine si eventual mai organizez eu un GB putin mai incolo.
                      Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                      Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                      ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

Comment

• Dragoş, până mâine seară mai stau oricum, după încă cineva. Mâine seară dau drumul la calcule şi, în funcţie de cum primesc banii, sper ca miercuri să dau şi drumul la comandă. Poate te ajută asta cu ceva... eventual dacă o să ai numai piese deja listate pe site. În fine, dacă e ceva, până pe poimâine poţi da un semn, refac calculele şi cu tine şi restitui ulterior celorlalţi mărunţii rezultaţi.
                        Şi oricum, pare să-şi mai revină şi leul un pic, poate continuă tendinţa şi zilele următoare

Comment

• Aveți pe mail calculele, dacă trimite toată lumea banii astăzi, mâine putem să îi dăm bice.

Comment

• Merci! Daca reusesc sa ma misc rapid iti dau un pm. Daca se poate bine, daca nu, aia e.
                            Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                            Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                            ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

Comment

• Ok, am cam lămurit group-buy-ul. Lista finală e următoarea:
                              - cristi_xat;
                              - dorindark;
                              - abarbu;
                              - BV26CAT;
                              - cata02;
                              - demonicum;
                              - Andrei Bădescu.

Cu ultimii doi intraţi au mai scăzut un pic sumele faţă de ce am comunicat dimineaţă primilor 5, o să reglăm la final.
                              Am primit deja 3 plăţi on-line, alte trei ar trebui să apară mâine şi cea de a şaptea va fi depusă mâine dimineaţă direct în cont.
                              Deci mâine îi pot da drumul.

Ultima strigare, dacă mai vrea cineva să se alăture, o mai poate face până dimineaţă.

Comment

• Gata, am dat drumul comenzii, ne auzim pe seară pe mail.

Comment

Working...
                                X