yobit.net yobit.net hitbtc digifinex fal baktır
Coxmotorparts.co.uk - Hondafan

Coxmotorparts.co.uk

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Da, posibil să mă bag și eu. Luni știu
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

• Eu n-am nici o problemă, dacă și cei doi "nscriși" pnă acum sunt de acord, putem lasă lista deschisă pnă marți seară, miercuri-joi să faceți transferurile și imediat să dau și comanda. E posibil sa ajungă abia după revelion, dar oricum nu cred că stătea cineva prin service intre Crăciun și revelion.
      '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• salut, si eu m-as baga, am nevoie de niste piese de la oglinda stanga...

Comment

• desi vad ca pt cap primesc acelasi pret ca si la reprezentanta, iar sticla nu o gasesc separat...

Comment

• http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...11-p-1830.html
            http://www.coxmotorparts.co.uk/genui...11-p-1831.html

Numai că la ei a șoferului e aia din dreapta.

Comment

• Oglinda separat o sasesti si pe ebay, doar ca trebuie cautat si vorbit cu vanzatorul daca are si pentru masini cu volan pe stanga: http://www.ebay.co.uk/itm/Right-Driv...sAAOSw-W5Uz3d0
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

• Salut, ma intereseaza cat costa si in cat timp ajung:

protectii catalizator 2buc
                curea accesorii+rola intinzatoare curea accesorii
                cap bara exterior dr
                furtun tur servodirectie+ulei servo 1L
                ulei motor 5L, filtru ulei, aer, polen
                becuri pozitie 4buc

Honda Accord 2008, 2000 benzina, 114kw, CL7/2/Sedan

Comment

• My friend, aici nu vinde nimeni nimic. Ar fi frumos sa citesti si tu macar o pagina inainte daca nu te prinzi din prima care e tema unui anume topic.
                  Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                  Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                  ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

Comment

• Pnă acum avem confirmaţi 3 participanţi:
                    - cristi_xat (TM)
                    - dorindark (BUC)
                    - abarbu (BUC)

Nu mai participă lorin86accord (TM), rămn n stand-by Sindrom (BUC), KMR (BUC) şi dragostan (BUC/PL).
                    Nu am nici un răspuns de la stefbi şi BV26CAT.

soava: Aici e un group-buy. Eu mă ocup să centralizez comenzile individuale şi să plasez o singură comandă, pentru mpărţirea cheltuielilor de transport, dar documentarea şi lista individuală de cumpărături şi le face fiecare. Alte detalii, dacă eşti interesat, găseşti n posturile anterioare.

Comment

• Personal nu ma grabesc cu comanda, e ok sa-i asteptam si pe cei in stand by, oricum fac la anul revizia .
                      Be the change you wish to see in the world - Ghandi.
                      Accord 2.4MT 2009

Comment

• Eu zic pas la comanda aceasta din păcate

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
                        Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
                        Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

• Pnă acum avem confirmaţi 4 participanţi:
                          - cristi_xat (TM)
                          - dorindark (BUC)
                          - abarbu (BUC)
                          - BV26CAT (BV)

Rămn n stand-by KMR (BUC) şi dragostan (BUC/PL).
                          Nu am nici un răspuns de la stefbi.

Referitor la shipping: la fiecare 29.9 kg se formează o cutie, costul pentru transport fiind 16.5 GBP + TVA = 19.8 GBP/ cutie.

Produsele de pnă acum totalizează 93,1 kg, adică 4 cutii, adică au un cost de transport de 66 GBP + TVA = 79.2 GBP.

3 cutii sunt pline, nsă cea de a patra are doar 3.4 kg!
                          Deci următoarele 26,5 kg nu vor modifica shippingul, dar pot reduce substanţial cota de shipping per produs, pentru toţi participanţii.

Comment

• Si cum se imparte transportul asta? Ca daca la doua stergatoare de 20 de lire mai platesc 20 pe transport nu stiu daca mai imi renteaza. O sa intreb de curiozitate la dealer cat costa un stergator.

Comment

• As fi vrut sa comand si eu un creion corector, dar e de peste doua ori mai scump ca la asko, asa ca am comandat la ei...
                              2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                              Ex:
                              2014 Honda Civic Executive
                              2011 Honda Civic GT

Comment

• Originally posted by BV26CAT View Post
                                Si cum se imparte transportul asta? Ca daca la doua stergatoare de 20 de lire mai platesc 20 pe transport nu stiu daca mai imi renteaza. O sa intreb de curiozitate la dealer cat costa un stergator.
                                "<u>Cota de shipping o voi calcula proporţional cu valoarea produselor</u>, va primi fiecare excel-ul cu calculele. "

Acum nu știu exact ce valoare au ștergătoarele tale dar omul a fost foarte clar. Avnd n vedere că bekxy face o faptă bună mi e pare de bun simț să citești ce a scris cu o pagină n urmă. Totuși Cox nu e buticul lui și vă face un serviciu vouă prin această intermediere.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                                Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

Comment

Working...
                                X