ASIMO stuff

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

1. bekxy:
    - ASIMO la scara 1/18, înălţime 162mm, 150 lei
    - Mascotă (breloc), 39x21x19mm, 35 lei 2 buc.
    - Creion mecanic, 150x10mm, 24 lei
    - Sticker 3D (se schimbă imaginea în funcţie de unghiul din care e privit), 105x68mm, 20 lei
    2. Punk:
    - Mascotă (breloc), 39x21x19mm, 35 lei
    3. ro861:
    - ASIMO la scara 1/18, înălţime 162mm, 150 lei
    - Sticker 3D (se schimbă imaginea în funcţie de unghiul din care e privit), 105x68mm, 20 lei
    4. dragostan:
    - Mascotă (breloc), 39x21x19mm, 35 lei
    5. dacliber:
    - Mascota (breloc) 39x21x19mm, 35 lei
    6.Sindrom:
    7. Adrian Octavian:
    8. MGH:
    - Mascotă de pluş, 120x98x65mm, 45 lei
    - Mascotă de plastic (breloc), 39x21x19mm, 35 lei
    9. YoZ:
    10. Ando:
    11. BlackMagic
    - Mascotă de pluș - 45 lei
    - Prosop ASIMO - 45 lei
    12. AdrianFK2
    - Caiet, 256x181mm , 9 lei
    - Sticker 3D , 105x68mm, 20 lei
    - Pix (rollerball), 150x10mm, 24 lei

Bănuiesc că aici cam declarăm închisă sexiunea de înscrieri.
    Dacă mai apare vreun doritor de ultimă oră, să posteze aici sau îmi trimită un mesaj privat până astă seară la ora 22.00.
    După această oră trimit un mail cu lista de produse şi sper ca până dimineaţă să am o estimare pentru shipping/handling.
    Mâine dimineaţă o să revin cu calculele complete şi cu detaliile financiare (numărul meu de cont şi modalităţile de plată), ca apoi să şi pot confirma şi plăti comanda cât de repede.
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

Salut,
      Sper ca nu ai trimis inca comanda,
      eu vreau inca un sticker 3d si un caiet
      deci:
      per total la mine:

- 2XCaiet, 256x181mm , 9 lei
      - 2X Sticker 3D , 105x68mm, 20 lei
      - Pix (rollerball), 150x10mm, 24 lei

Comment

Bănuiesc că aici cam declarăm închisă sexiunea de înscrieri.
        Dacă mai apare vreun doritor de ultimă oră, să posteze aici sau îmi trimită un mesaj privat până astă seară la ora 22.00.
        După această oră trimit un mail cu lista de produse şi sper ca până dimineaţă să am o estimare pentru shipping/handling.
        Mâine dimineaţă o să revin cu calculele complete şi cu detaliile financiare (numărul meu de cont şi modalităţile de plată), ca apoi să şi pot confirma şi plăti comanda cât de repede.

Comment

Gata, am primit răspunsul, 130 lei ajunge transportul, aşa că sumele finale sunt următoarele:

Sper să nu se răzgândească nimeni, că se dau peste cap toate calculele. Şi să ne mişcăm rapid, proforma mă aşteaptă în PayPal.

O să vă trimit prin mesaj privat numărul meu de cont.

La suma din coloana N adăugaţi, dacă este cazul, următoarele sume:
          - 4 lei în cazul în care îmi trimiteţi banii online (comision perceput de BRD la încasare OP-uri; dacă depuneţi banii la un ghişeu nu e nici un comision);
          - 3 lei în cazul în care, cei din provincie, vreţi să vi le trimit prin poştă (dacă preferaţi curier, îl veţi plăti voi la livrare).
          Last edited by bekxy; 20-01-16, 05:05.

Comment

Prin PayPal nu putem si noi sa iti platim?
            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

Comment

Încă nu am veşti de la Adrian Octavian şi de la YoZ, dar nu cred să fie vreo problemă. Dacă se răzgândesc nu-i bai, umplu neamu' de brelocuri : ))
              Am primit în cont banii de la toţi cei care mi-au comunicat că i-au trimis/ depus, plus dacliber.

Astă seară plătesc factura, probabil la începutul săptămânii viitoare pleacă coletul spre noi. Ne mai auzim când am noutăţi.

Comment

Daca renunta cineva la vreo mascota breloc plus sau plastic ...o vreau eu

Comment

Le-a plătit toată lumea, puţin probabil să se răzgândească. Cred că le găseşti şi pe ebay, dar la cu totul alte preţuri...
                  Dacă se vor mai strânge suficienţi doritori încât să renteze, mai putem face o comandă.

Comanda în curs e pe drum, sper ca săptămâna care începe să aterizeze în Ro.

Comment

A venit... moşul. Al naibii a ajuns la oficiul poştal cu vamă şi era ditamai cutia, dar am scos-o la capăt

Click image for larger version

Name:	IMG_20160203_165457.jpg
Views:	1
Size:	22.4 KB
ID:	722209

Aştept adresele de livrare de la MGH şi dacliber, v-am pregătit coletele, mâine vi le trimit (dacă am adresele...).

Celor din Bucureşti vă voi trimite în privat detalii, să vedem cum ne întâlnim de mâine încolo.

Cei cărora le-am adus şi ceva piese: al doilea colet, cel cu piese, îl voi ridica abia mâine, că aşa-i la poştă română. Au plecat deodată din partea ailaltă a lumii, au intrat deodată în ţară, dar ajung pe rând. Ne auzim mâine seară sau vineri.

Comment

Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1455463262494.jpg
Views:	1
Size:	25.7 KB
ID:	722246

trimis prin telepatie
                      ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

Comment

Frate cu ăsta?

Comment

salutare

Eu mai vreau un breloc

ms
                          "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

The Power of Dreams

Comment

Originally posted by Adrian Octavian View Post
                            salutare

Eu mai vreau un breloc

ms
                            daca se mai aduna de o comanda ,ma bag si eu, poate si altii.

Comment

Ma bag si eu daca mai faceti grup!!
                              Civic EP3,Civic FN2
                              După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

Comment

Si eu

cr-v 2.0 i-vtec '08 M/T

Comment

Working...
                                X