Tudorart

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

A ajuns coletul. Totul este ok ,multumesc.

Comment

Merci si eu. Ne auzim data viitoare. Numai bine pana atunci!
      Website Boutique Oils

Comment

Un om de nota 1000!

Comment

multumesc pt compliment! cateodata imi iasa
          Website Boutique Oils

Comment

Inca o data foarte multumit. Ieri la pranz i-am trimis o comanda si peste 24 de ore am primit-o prin curier. Multumesc, Tudor!
            "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
            "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

SHIN ETSU mai este pe stoc?

Comment

Am hotarat sa vin si eu cu un feedback despre un produs cumparat de la Tudor si anume : red line SI-1 aditiv de curatare sistem injectie.........ce am observat, o inbunatatire a accelertie motorului ,mai ales in plaja VTEC... nu ceva de genul teleshop tv - MASINA va avea o crestere de 50 de cp,,,, ,va decola la prima acceleratie etc .
                Cred ca si consumul sa redus putin, nu semnificativ, sa zic undeva 1-2 litri la un plin de benzina si nu a fost un sigur plin .acest lucru poate fi considerat subiectiv sau un placebo. ramane de vazut.
                Sigur si in motor a adus ceva curatenie pompa si celelalte componente,dar nedesfacand motorul ,ramane doar o presupunere a mea ,sigur producatorul a testat produsul ,pe diverse motoare .complete sau dezmembrate.
                Am luat si un ulei Fuchs titan pro race s 5w30 dar este prea devreme sa dau cu parerea .
                Per asamblu comunicare cu Tudor, schimbul de opinii a fost super ok .
                Multumesc

Comment

Recomand cu toata increderea!
                  Azi am primit si eu uleiul de la Tudor. Discutia cu el a fost o incantare, pe mine m a castigat de client!

Comment

Working...
                  X