Bare transversale Honda Accord

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• [Vând] Bare transversale Honda Accord

Produs: bare transversale Honda Accord
    Localitate: Timisoara - dar se pot trimite oriunde in tara cu orice curier doriti
    Stare ( conditia in care de afla pe o scara de la 1-10): 9
    Pret: 650 lei pret fix
    Descriere:
    Bare transversale de aluminiu pentru Honda Acord, Civic.
    Rezista la maxim 65 kg.
    Profilate aerodinamic
    Sunt originale si rare.

Poze:

ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

Pret nou 550 lei!
    ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

Comment

Salut,

Mai e valabil anunțul? Dacă da, care este ultimul preț?

O zi buna!

Comment

550 lei sau le tin forever, am negociat deja destul. Am altele universale la super pretul de 160 lei FIX. Mai am 2 perechi din 3 ca le-am pus si pe olx.

Comment

Multumesc!

Comment

Am mai primit doua seturi OEM unul pentru Accord inainte de 2008 iar celalalt dupa.
            500 lei setul

Comment

Salut. Daca te gandesti sa reduci prețul la jumatate, contactează-ma. Seara buna!

Comment

salut.
                la jumate din pret sunt alea de la LiDL, astea sunt OEM si aerodinamice. Nu se gasesc pe toate drumurile. Suna-ma daca esti interesat si ne intalegem in anumite limite. Eu nu am de ce sa te contactez.
                Last edited by dacliber; 17-07-20, 19:52.

Comment

La banii astia iau Thule Wingbar. Spor la vanzare!

Comment

Simt o urma de repros ca dau asa ,,scump,, aceste bare care sunt la jumatate de pret de reprezentanta.
                    Spor la cautat, dar Thule Wingbar sunt peste 1100 de lei cam in orice magazin, si sunt urate ca naiba cu aceiasi capetii care ii gasesti in orice configuratie.

daca ma sunai totusi, probabil primeai o reducere fantastica de 100 de lei, dar e scump si telefonul stiu.
                    Last edited by dacliber; 17-07-20, 21:50.

Comment

Nu am vrut sa te supăr... chiar era ultimul lucru pe care l-am dorit. Am vrut numai sa subliniez faptul că fiind niște accesorii SH prețul este destul de mare. Spor la vânzare!
                      Last edited by Ciuciumax25; 20-07-20, 09:18.

Comment

Setul dupa 2008 a plecat azi la un user de aici, de pe forum si cel de dinainte e rezervat cateva zile.
                        Nu ma supar cu nimic, daca pot ajut, reduc, fac/dreg in limite rezonabile
                        Last edited by dacliber; 25-07-20, 23:22.

Comment

Revine la vanzare setul de Accord 4d 2003 in sus. Omul a plecat in vacanta.
                          poze noi
                          Attached Files

Comment

Working...
                          X