Inserturi (lamele) stergatoare, capacele stergatoare, clipsuri, diverse piese (maruntisuri) originale Honda

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Abia acum am văzut postarea ta, n-am avut notificare de la forum... Te anunţ, dar probabil abia peste vreo lună, o lună şi ceva mai aduc.
    Momentan am inserturi pt. Jazz II, Accord VIII, Civic VIII sedan, Civic IX 5d, Civic IX sedan, CR-V III, CR-V IV.
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

• Stoc nou de inserturi, pentru toate modelele din postările anterioare.

Ceva modificări la variantele de livrare:
      1. 7 lei - poştă fără ramburs, cu depunerea banilor (x+7 lei) la o casierie BRD sau transfer on-line;
      2. 12 lei - poştă cu ramburs (x+12 lei se plătesc la poştă);
      3. 21 lei - Fan Courier fără ramburs (21 lei se plătesc la curier), cu depunera banilor (x) la o casierie BRD sau transfer on-line;
      4. 25 lei - Fan Courier cu ramburs (25 + x lei se plătesc la curier);
      5. predare personală (Bucureşti).

Comment

• Multumesc pentru inserturi Razvan!

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Accord CL7 SSE 2.0 A/T
        Ex - Accord CN1 Executive 2.2

Comment

• Si eu multumesc Razvan! Pana data viitoare!

Comment

• Mulţumesc şi eu, drumuri bune şi curate!

Comment

• Salutare,

Nu am mai intrat de ceva vreme pe forum, fiind facebook-ul asta , tot de la tine am mai luat niste inserturi pt civic, voiam sa stiu daca ai si pt civic typer fk2 2016?

Mersi frumos
              "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

The Power of Dreams

Comment

• Salut. Acum am intrat şi eu pe aici. Nu prea mai am de nici unele cu Covid-ul ăsta... şi nici nu ştiu când pot aduce altele, momentan din Japonia nu pleacă nimic spre noi.

Comment

• Am inteles, mersi mult, cand iti vin cateva, poti sa ma anunti si pe mine? mersi mult! https://www.facebook.com/octavian.adrian.90 asta daca stai pe fb
                  "In 30 years, Honda has made 15 million V-Tec System and they have never, not even once single failure" - Jeremy Clarkson Top Gear.

The Power of Dreams

Comment

• No facebook in here, still waiting for assbook.

Comment

• Salut, Răzvan! M-ar interesa niște inserturi pt stergatoare Accord 8, 2009. Ai cumva? Ti-am scris și în privat. Mulțumesc!

Comment

• Si eu as vrea un set pt Civic, daca mai ai/mai aduci.
                        Multumesc!

Comment

Working...
                        X