DONEZ două dicuri de frână NOI NOUȚE - Delphi - PENTRU CRV MK2 NON Facelift, adică 2002,2003,2004 și unele 2005-uri,

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• DONEZ două dicuri de frână NOI NOUȚE - Delphi - PENTRU CRV MK2 NON Facelift, adică 2002,2003,2004 și unele 2005-uri,

...pe scurt - le-am luat pe încredere de la Autohut, ei s-au jurat cu cerul și cu pământul că se potrivesc la a mea, și "normal" că nu s-au potrivit, cum termenul de retur a trecut de mult timp...

SE DONEAZĂ set discuri de frână Delphi, NOI, pentru FAȚĂ, ventilate, diametru 282mm, luate de mine pentru Honda CR-V 2...

se potrivesc pe CR-V 2002,3,4,5 - pentru 2006 (facelift) nu se potrivesc, am mai citit pe undeva că se potrivesc și pe Civic... dar nu pot garanta, oricum, la mine stau degeaba,

link de pe net la ele - https://www.autopieseonline24.ro/delphi/259124

vin în cutie, în țiplă, hârtiuțe, cărticele, etc.

cine e interesat bagă aici la comments ori PM, cu livrarea - ori prin poștă cu plata la voi, ori personal în București,

Mulțumesc!

@Admini - rugăminte mare să lase postul în viață cât ajung discurile la cineva care are nevoie de așa ceva, și apoi se poate șterge, mulțumesc!
Working...
X