Vand Smartwatch Samsung Galaxy Active Black, model 2019, sigilat, factura si garantie Orange Romania

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• [Vānd] Vand Smartwatch Samsung Galaxy Active Black, model 2019, sigilat, factura si garantie Orange Romania

Vand ceas tip Smartwatch Samsung Galaxy Active, culoare neagra, nou, sigilat, cu factura si garantie Orange Romania.

Este ultimul model de smartwatch lansat de Samsung in februarie 2019, odata cu noua generatie Samsung S10/S10+.

Fata de modelele anterioare (Samsung Watch) este mult mai mic si mai discret (diferenta de greutate de la 63g la 25g si grosime de la 13mm la 10mm), dar foloseste acelasi ecran AMOLED 360x360, acelasi procesor, memorie RAM si sistem de operare TIZEN OS 4.0. In plus, pe langa senzorul de ritm cardiac (puls), are integrat si senzor de tensiune arteriala.

Este ideal pentru fitness, alergat, ciclism etc, dar si ca ceas casual, avand integrate toate functionalitatile actuale ale unui smartwatch. In plus, dimensiunile reduse il fac potrivit si pentru femei.

Am o singura bucata, factura si garantie Orange, sigiliat. Eu am deja 2 ceasuri de sport SUUNTO si nu vreau sa renunt la ele, asa ca nu imi este folositor.

In cutia originala se gasesc cele 2 bratari (una marimea S, una marimea L) si incarcatorul wireless dedicat.

Mai multe detalii: https://www.gsmarena.com/samsung_gal...ctive-9589.php

PRET: 950 RON, adica cu 300 RON mai putin decat pe site-ul Orange Romania.

'02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

L-am desigilat si am inceput sa il port, chiar imi place. Nu stiu daca il voi pastra (si daca da, cat timp fiindca am deja ceasuri de sport care sunt similare sau mai bune), deci daca exista interes si il vrea cineva, il rog sa ma contacteze si discutam si pretul si tot. Las valabil anuntul. Multumesc!
    '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

Comment

UP! Desigilat si probat cateva zile, foarte fain ceasul dar sincer nu am nevoie de el.

Noul pret - 850 RON!

Acte si garantie Orange Romania, stare noua.

Comment

UP!!!

750 RON

Probat 2 zile si pus la loc la cutie => este nou!

Comment

Se poate inchide. Multumesc!

Comment

Working...
          X