Folie protectie lichida pentrru orice display si nu numai bazata pe nano-tehnologie

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• [Vānd] Folie protectie lichida pentrru orice display si nu numai bazata pe nano-tehnologie

Producator Crystalusion
    Nano tehnologie - Folie protectie lichida pentru display-uri smartphone-uri, tablete, laptopuri, monitoare, smartwatch, ochelari, console, etc.
    Produsul este nou, revolutionar, gasiti demonstratii pe youtube daca veti cauta Liquid glass protection Crystalusion sau accesati https://www.crystalusion.com
    Produsul este certificat in EU, este fabricat in Germania si are o calitate de top.
    Certificare teste oficiale independente de duritate si rezistenta la apa. Testarile au fost efectuate in Austria de catre o firma independenta.
    Beneficii:
    1. rezistenta foarte mare la zgarieturi de orice fel
    2. rezistenta la socuri mai mare decat foliie de plastic sau sticla
    3. antibacterial (stiati ca pe smartphone puteti avea mai multe bacterii decat pot fi gasite pe un vas de WC?)
    4. elimina neplacerile create de bulele de aer de sub foliile traditionale si nu exista absolut nici un semn de montaj
    5. 100% invizibila
    6. curatare foarte usoara
    7. rezistenta sporita la apa sau alte lichide
    8. grasimea sau fondul de ten de pe fata sau maini e mult mai putin vizibila pe display
    9. aplicare foarte usoara de catre oricine
    10. nu ingreuneaza si nu ingroasa suprafata pe care este aplicata
    11. Un kit ajunge pentru 2 smartphone-uri de dimensiuni medii (testat de mine, merge utilizat pe 2 telefoane cu display de 5.2, la cele de 5.7 nu prea ajunge solutia).

Durata de viata este de maxim 12 luni, insa se recomanda o reaplicare la 9-10 luni.
    Va pot face un demo gratuit si pun eu un smartphone la bataie pentru a fi zgariat, udat si lovit dupa aplicarea stratului de microparticule, insa rog ca audienta mai mare, nu ma deplasez sa conving un singur om.

Pret 49 lei / kit.
    Mai negociem pentru cantitati mai mari. Se poate emite factura fiscala.

Contact in privat si va astept cu orice intrebari aveti.
    Click image for larger version

Name:	IMG_20170515_101927.jpg
Views:	2
Size:	29.3 KB
ID:	730455Click image for larger version

Name:	IMG_20170515_101936.jpg
Size:	38.9 KB
ID:	730456Click image for larger version

Name:	IMG_20170515_102004.jpg
Size:	31.2 KB
ID:	730457Click image for larger version

Name:	IMG_20170515_102028.jpg
Size:	61.6 KB
ID:	730458
    Era asa de frig afara, incat atunci cand am vrut sa-l scuip pe unul, i-am infipt un țurțure in gat!
Working...
X