Vand Honda Accord Type S.

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Vand Honda Accord Type S.

Model Type S, 2.4 benzina 190 hp stock, multiple modificari (selectie): ECU modificat (Hondata), Kit Suspensie sport OEM arcuri + amortizoare (mai rigida si coborata cu aprox. 2 cm fata de varianta stock), Short shifter, Shift Knob Skunk, Filtru sport Comptech Icebox, Headere Comptech, Evacuare custom + Finale Apexi, Eleron orginal Honda, Jante ENKEI 18 inch anvelope Goodyear DOT 2019 + jante tabla 16 inch anvelope iarna Nokian DOT 2019, Folie omologata Llumar, foarte bine intretinuta, km reali, proprietar din anul 2009 (inmatriculata in 2008). Masina personala, revizii facute la timp si piese inlocuite la timp (kit ambreiaj, componente articulatii, radiator racire). Masina nu a suferit nici o reparatie la motor sau cutie. Se vinde intrucat am facut upgrade la masina mai mare 4x4. Alte poze la cerere. Masina se poate vedea in Crangasi sau la Gradina Icoanei / Str. Polona.

Pret: 8400 EURO, usor negociabil. Alte poze la cerere.

Am citit Regulamentul si il urmez cu strictete.

Valabil pret negociabil.

Comment

UP, 8.000 EURO

Comment

Valabil, 7.800 EURO.

Comment

UP, 7800 euro usor negociabil.

Comment

Cati km are masina?
            ex. Accord CL7 Executive 2,0 M/T Arctic Blue Pearl

Comment

Iti zic eu: 265k km, sau cel putin asa erau in anuntul de pe olx
              Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
              Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

Comment

Mai bine întrebi dacă mașina consuma ulei, inloc de câți km are, este mult mai relevant

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Comment

Originally posted by dinoc View Post
                  Mai bine întrebi dacă mașina consuma ulei, inloc de câți km are, este mult mai relevant

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
                  Apropo, dinoc la cati km incepe un CL 9 sa consume ulei?

Multumesc
                  Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

… Jazz do it ...

Comment

Eu cred ca Dinoc s-a referit mai mult la cat de bine a fost intretinuta in tot acest timp. O intretinere precara si o utilizare neconforma duce la uzura anormala si de aici si consumul de ulei. Consumul de ulei se poate instala si prematur din cauzele mentionate anterior... sau poate aparea destul de tarziu daca s-a facut o intretinere buna (consumabile de calitate, termene respectate, reglaje etc.)
                    Posibil sa vorbesc prostii, dar eu asa stiu.
                    '09 Honda Accord CU2 Type S A/T
                    ex. '10 Honda Civic Type S 1.8 i-VTEC M/T
                    ex. '09 Honda Accord CU1 Exec A/T

Comment

Working...
                    X