JOHN: '10 Volvo XC60 D3 , Ice White

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by ticker View Post
    Sa ai noroc de ea.

Presupun ca e MY 2010, nu?

Ce culoare e?
    In primul post este indicat " JOHN: '10 Volvo XC60 D3, Ice White"
    Pe de alta parte, inteleg ca se discuta deocamdata de intentia de a cumpara masina...sau nu am inteles eu bine.
    '18 BMW X1 18xd
    '15 BMW i3 range extender
    ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

Comment

I see... daca nu si-o ia sterg topicul
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Nu-l sterge Ticker ca azi am dat avansul
        Honda Civic Type R (Milano Red)
        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/John/

Comment

Sa fie intr-un ceas bun!
          Felicitari!
          '18 BMW X1 18xd
          '15 BMW i3 range extender
          ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

Comment

Bafta cu noul jeep, poze nu ne dai?
            Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

Comment

Ce poze? Cu avansul?

Comment

Daca vreti fac o poza cu OP-ul ) glumesc. Thank you, guys! Si eu sper sa fie intr-un ceas bun.

Comment

Frumoasa alegere!!! Sa fie intr-un ceas bun!

Comment

Sincer imi place XC60-ul. Are un je ne sais quoi.

CRV-ul e mai mult pt cunoscatori si perfect nu-i. Ii lipsesc chestii ca motorizari mai mici si mai puternice, un design mai "posh" etc.
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Si mie imi place XC60-ul, frumoasa alegere. Dintre SUV-urile de clasa medie, XC60 e de departe cel mai interesant ca si aparitie, cam cum e si civicul in clasa compacta

Sa-l alergi sanatos! Type-r'ul ramane ca si a doua masina?
                      Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                      Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                      ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

Comment

Nu imi permit sa tin doua masinute si cu regret in suflet va trebui sa il dau. ( Aviz amatorilor: predare leasing - 11000 EUR ramasi de plata + 4000 EUR = TOTAL 15000 EUR. Masinuta are 29.000 km si am fost maniac cu intretinutul ei (nu a mers iarna, nu a mers pe drumuri proaste, numai piese si consumabile originale, revizii din 10 in 10 mii, detector Belltronics in bara care va ramane pe ea plus senzori de parcare fata/spate etc.)

Comment

Sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de achizitie multi km de-acum inainte! Cati iepuroi ti-au fugit din buzunar cu ocazia asta ?
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

Comment

Sa o stapanesti sanatos, e o masina frumoasa! Designul exterior clasic Volvo, cu o nota de tinerete si dinamism. In interior insa e superba.
                            Pana la urma ce motorizare ai luat?

La o masina de genul asta m'as fi multumit si cu motorizarea diesel cea mai slaba, insa neaparat AWD. Insa sunt bulangii, nu o livreaza pentru toate motorizarile.

@ticker: ziceai ca CRV'ului ii lipsesc motorizari mai mici si mai puternice. Ai vazut ce motoare pe benzina are XC60? Destinatie clara US, desi si aia au inceput sa se uite la costul combustibilului.

Legat de service: exista reprezentanta geely?
                            sigpic

HONDA - THE POWER OF DREAMS
                            Honda Civic Type-R FN2

Comment

) nu stiu daca exista reprezentanta Geely. Oricum din cate stiu eu, chinezii au venit doar cu aportul financiar, in rest nu s-au prea bagat in bucataria Volvo. Am condus motorul D3 AWD, cel de 163 si mi-a placut foarte mult a.i. pe acesta l-am comandat.

PS: Daca stiti persoane interesate de Hondita mea, nu ezitati sa ii trimiteti pe aici. In curand voi pune si poze mai de actualitate. Thanks guys!

Cheers!

Comment

JOHN, ai pm!
                                Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                                Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                                ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

Comment

Working...
                                X