AMIDAMARU: '10 Subaru Impreza 2.0 xD Sport Edition, Red

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AMIDAMARU: '10 Subaru Impreza 2.0 xD Sport Edition, Red

    Servus,

    Dupa cum unii dintre voi cunoasteti am facut parte din comunitatea posesorilor de Honda, mai precis model Civic la care a trebuit sa renunt din motive independente de mine.

    Dupa mai mult timp m-am hotarat si va prezint viitoare mea masina cu care sper ca voi putea participa la viitoarea intalnire Honda daca desigur ma si primiti:

    SUBARU IMPREZA 2.0xd Sport edition.

    Nu am poze deocamdata deoarece va venii peste aproximativ 4 luni dar va pot spune ca va fi:

    1. Rosie
    2. Japoneza 100%
    3. pretul nu conteaza - o viata aveam
    4. Mai multe detalii la nivel de prezentare aici: YouTube - Essai Subaru Impreza 2009

    5. Daca aveti nevoie de un expert in negocieri cu dealerii nu ezitati sa ma contactati. Va ajut iar comisionul meu este in natura

    In rest nu stiu ce sa va mai spun...intrebati-ma ...
    ticker
    Administrator
    Last edited by ticker; 11-03-10, 20:26.

  • #2
    Sa-ti traiasca tractorul japonez, pe linia de fabricatie!
    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

    Comment


    • #3
      Sa o stapanesti sanatos si asteptare placuta
      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
      2 roti

      Comment


      • #4
        S-o alergi sanatos colega, sa nu ai niciodata probleme cu ea.
        Iar de intalniri....sa curge berea si sa danseaza femeile, si-asa nu ne mai gasim masinile in parcare pana a 2a zi
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

        Comment


        • #5
          Originally posted by Doc View Post
          Sa-ti traiasca tractorul japonez, pe linia de fabricatie!
          Hahahaha...va spun o chestie mega sincera...am vrut sa-mi iau Dooster...dar am primit niste informatii din interior si am spus pass

          Tractor netractor...boxerul de la subaru este foarte bine cotat...+ ca am vorbit cu tatal meu si nu are actiuni la petrom..asadar daca a fost sa fie subaru am optat catre diesel..

          Comment


          • #6
            Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea! Am mers si eu cu un Outback diesel si sincer m-a impresionat. Nu stiai ca e diesel decat la ralanti + ca trage excelent pana la ~4500, un motor excelent, probabil singurul diesel pe care l-as cumpara. Felicitari!
            Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
            Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
            ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

            Comment


            • #7
              Felicitari si asteptare usoara. Sa vezi ce nasol e cu AMR-u cand mai ai 2 saptamani

              Comment


              • #8
                Originally posted by ciupibz View Post
                Felicitari si asteptare usoara. Sa vezi ce nasol e cu AMR-u cand mai ai 2 saptamani

                Hahahahahah..pai de aia exista bautura...sa ne ajute sa trecem mai usor peste tot felul de griji...

                Comment


                • #9
                  Bravo, felicitari! Las' ca 4 luni trec repede! Doamne-ajuta!
                  HONDA Accord

                  Comment


                  • #10
                    Sa-ti traiasca! Cum ti se pare fata de Civic?

                    LE: Sau ma rog, din test drive Am condus doar cel pe benzina si am fost dezamagit in primul rand de calitatea interiorului, pe curbe insa parca statea mai bine.
                    Honda Civic 5D 1.8 i-VTEC 6 M/T 2008 Sport, Orange Tangerine, Yokohama Advan Neova AD08
                    This message was printed on recycled bytes.

                    Comment


                    • #11
                      Felicitari !

                      mai nasol cu perioada lunga de asteptare dar asta e. S-o alergi sanatos !
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #12
                        4 luni ai de asteptat? pai esti ca aia ce-si cumpara "calut", 4 stau 1 an dupa el
                        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                        Comment


                        • #13
                          Felicitari si sa o alergi cu placere! Cred ca rosul da foarte bine pe masina asta.
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • #14
                            Felicitarile mele! Vad ca nu te lasi de masini rosii.
                            Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
                            sigpic
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

                            Comment


                            • #15
                              Super, sa o stapanesti sanatos.
                              Eu am mers cu un Forester cu motorul asta si mi-a placut enorm, pe Impreza cred ca e si mai si.

                              Comment

                              Working...
                              X