Formula 1 - 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    vom vedea duminica.
    ar trebui sa te faci prezicator de foruma1 sau ghicitor in carti :lol:
    pariaza si tu la interwetten te faci milionar :lol:

    si nu inteleg ce vrei sa spui, EGAL DE LA LOCUL 1 IN JOS ?
    http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

    Comment


    • #77
      Originally posted by HondaCBR
      si nu inteleg ce vrei sa spui, EGAL DE LA LOCUL 1 IN JOS ?
      Adica locul 1 e deja luat, locurile celelalte pot fi cucerite de oricare echipa. Eu sunt fan Schumacher din 1997, omul e prea bun pentru competitia asta, insa acum recunosc ca a scazut mult interesul din cauza faptului ca iese intotdeauna castigator.

      Comment


      • #78
        cel mult inca 1 an le v-a mai tine la ferrari figura, dupaia vor ajunge si ei unde sunt ceilalti acum.
        au 6 ani de campionate castigate consecutiv, i-au depasit cu 1 pe Honda si pe Renault, deocamdata nu sunt cu mult mai speciali.

        schumacher nu este chiar atat de extraordinar fata de Raikonen, Montoya, si mai nou Button, atat ca a avut masina mult mai buna.

        cum adica locul 1 e luat deja ? :lol: cred ca glumesti.
        http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

        Comment


        • #79
          Originally posted by HondaCBR
          vom vedea duminica.
          ar trebui sa te faci prezicator de foruma1 sau ghicitor in carti :lol:
          pariaza si tu la interwetten te faci milionar :lol:

          si nu inteleg ce vrei sa spui, EGAL DE LA LOCUL 1 IN JOS ?
          Exact. Vom vedea. Dar campionatul nu se joaca doar duminica. Sa nu uitam ca in 2003 in primele trei curse Ferrari nu a castigat, mai mult a avut doar un singur podium. Si la final tot a castigat.

          Nu sunt ghicitor. Dar 21 de ani de experienta imi spun multe. Plus ca eu citesc despre Formula 1 mult mai mult decat citesti tu despre Honda.
          Without racing, there is no Honda

          Comment


          • #80
            Originally posted by Bogdan_16v
            Eu sunt fan Schumacher din 1997, omul e prea bun pentru competitia asta
            E adevarat ca Schumacher este foarte bun. Cel mai bun.

            Nu ar fi castigat Schumacher asa de multe curse/titluri fara Ferrari, dar nici Ferrari fara el.
            Without racing, there is no Honda

            Comment


            • #81
              bine bunicule asa e cum spui tu, 100 de ani de acum incolo ferrari vor fi campioni si primele 3 curse nu le vor castiga.

              si n-ai de unde sa stii de cand citesc de honda sau cand am mers prima data cu Honda, sau de cand urmaresc Formula1.

              ceva de la tine stii sa spui?, ca tu practic ai tradus declaratia de presa a lu'
              pantofaru'

              cred ca ar trebui sa-ti faca hondatu o arie speciala unde sa tii cursuri despre ferrari.
              http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

              Comment


              • #82
                :lol: :lol: :roll:
                Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

                '02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

                Comment


                • #83
                  Stiu sa spun multe. Pentru ca inmagazinez informatiile si apoi le analizez si trag concluziile.

                  Cat despre Ferrari ... scuze, dar dragostea adevarata nu moare niciodata. Iar dragostea mea Ferrari este din 1984 ... si am fost langa ei 15 ani pana m-am bucurat si eu pentru un titlu.
                  Without racing, there is no Honda

                  Comment


                  • #84
                    CBRule, daca pe aria asta posteaza numai 3 insi dintre care 2 sant mai mereu in clinch, ori inchidem aria si o lasam balta, ori te pui la punct si inveti sa mai respecti si tu parerile altora.
                    Nu-ti cere nimeni sa subscrii la ce se scrie aici, dar comportamentul asta cu luatu peste picior, nu are loc aici.
                    Deci coboara-te pe pamant si trateaza pe fiecare asa cum e el si cu parerile lui la fel.
                    Sper ca, nu te joci cu nervii mei sa ma faci sa-ti scriu un al 3lea mesaj de genul asta!!!
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment


                    • #85
                      culmea cand am fost eu luat peste picior n-ai spus nimic.
                      dar cred ca cel mai simplu este sa ma retrag de pe forum, eventual voi deschide eu un forum ne-cenzurat.
                      http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

                      Comment


                      • #86
                        Cand ai fost tu luat peste picior? Da-mi un exemplu.
                        Without racing, there is no Honda

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Civic Type-R
                          (apropo imi faci si mie o poza sa-ti vad fata cand citesti despre Ferrari?) nu l-ai remarcat: "suggesting".

                          Eu nu discut cu indivizi cu ochi de cal.

                          dupa modul in care vorbesti despre Ferrari si BMW se vede clar ca aceste doua marci iti creeaaz mari complexe.
                          http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )

                          Comment


                          • #88
                            Scuze daca te-am jignit, dar dupa modul in care vorbesti consider ca este totul foarte adevarat in ceea ce scriu.
                            Without racing, there is no Honda

                            Comment


                            • #89
                              Gospodaru ala de Ecclestone putea sa lase linistit Formula 1 cu aceleasi reguli din 2004. Asa a shimbat Ferrari pe Renault si show tot nu face.

                              Ba inca vad ca o gramada abandoneaza chiar daca pot duce cursa pina la capat numai ca sa schimbe motoru la urmatoarea cursa.

                              Deja e fusharaie nu sport cu motor.
                              Accord 2.0i A/T

                              Comment


                              • #90
                                F1 a ajuns de mult fusharie nu numai de anul asta sau anul trecut.
                                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                                Comment

                                Working...
                                X