Importatorul Honda pentru motociclete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Importatorul Honda pentru motociclete

    Are cineva idee ce se intampla cu http://www.honda-bikes.ro/ ? Aveam impresia ca e importatorul oficial in Romania si vad ca site-ul este "disabled" de o buna bucata de vreme.
    Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

  • #2
    Am cautat si eu zilele trecute si nu am gasit nimic.
    Urmaresc cu interes topicul.

    LE: ungurii au cate ceva.

    Comment


    • #3
      Aveau show-room pe undeva prin Pipera. L-au inchis si pe ala din noiembrie.

      Comment


      • #4
        Aveau un show-room si pe la gara. Si ala s-a dus ...
        Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

        Comment


        • #5
          Pai da, se pare ca nu mai exista in momentul asta importator oficial pentru mobrele Honda. Asta este, atata putem.
          Pane Rumburak, doresti vreun model nou?
          sigpic

          HONDA - THE POWER OF DREAMS
          Honda Civic Type-R FN2

          Comment


          • #6
            Nu cred ca vor fi singurii care vor da chix.

            Comment


            • #7
              aceau preturi ok si la echipamente, la accesorii...chiar ma intrebam si eu de vreo saptamana cand vroiam sa vad de ceva accesorii marunte
              HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
              HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
              vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
              KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

              Comment


              • #8
                Originally posted by strumfuadi View Post
                Pai da, se pare ca nu mai exista in momentul asta importator oficial pentru mobrele Honda. Asta este, atata putem.
                Pane Rumburak, doresti vreun model nou?
                Nou, vechi, nu conteaza. As vrea sa vad ceva actiune. Sunt o palarie de modele faine, atat mobre cat si scutere. N-ai nici macar unde sa le vezi.
                De exemplu as vrea sa vad cum pozitia pe Hornet difera de cea de pe CBR 600. Am inteles ca nu e mare diferenta.
                As vrea sa vad noul VFR1200, asa, macar de pofta ...
                La un moment dat a fost o promotie la CB600F Hornet cu 6300 de euro parca. Tentant.
                Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

                Comment


                • #9
                  pe hornet stai drept, cu vantu-n piept. pe cbr 600 putin mai aplecat, genunchii mai aproape de semighidon. nu e f mare daca stai pe loc, daca mergi peste 120 km/h e mare.
                  HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                  HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                  vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                  KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Rumburak View Post
                    Nou, vechi, nu conteaza. .....
                    La un moment dat a fost o promotie la CB600F Hornet cu 6300 de euro parca. Tentant.
                    Poate vrei un Hornet SH luat anul trecut de nou de catre un prieten. E albastru.
                    L'a luat pentru oras dar nu prea a mers cu el si oricum mai are un FJR pentru drumuri lungi. Stiu ca parca spusese ca ar vrea sa'l dea anul asta, daca te intereseaza da un semn. Mobra e in stare perfecta, sunt curios daca a facut cu ea 5000km...

                    Originally posted by mad_wob View Post
                    pe hornet stai drept, cu vantu-n piept. pe cbr 600 putin mai aplecat, genunchii mai aproape de semighidon. nu e f mare daca stai pe loc, daca mergi peste 120 km/h e mare.
                    Foarte corect!
                    sigpic

                    HONDA - THE POWER OF DREAMS
                    Honda Civic Type-R FN2

                    Comment


                    • #11
                      Vorbim, ai mesaj.
                      Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

                      Comment


                      • #12
                        Stiu ca nu e thread-ul care trebuie, dar daca tot ati deschis discutia. Dati-mi un semn daca stiti pe cineva interesat de un Kawasaki Er-6n 2009, 3000 km.

                        Comment


                        • #13
                          As pune si io o intrebare aici:

                          Ma apuc sapt asta sa fac A-ul si vreau sa imi iau pentru vara asta un ciur de motor ceva, sa o pot tranti, strica, fara sa imi para rau...daca sunt printre noi cunoscatori in domeniul moto credeti ca pot gasi ceva cam pana in 500 de eur, de oras, nu scuter ?
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                          Comment


                          • #14
                            http://www.bikeshop.ro/
                            HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                            HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                            vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                            KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Den1GRator View Post
                              credeti ca pot gasi ceva cam pana in 500 de eur, de oras, nu scuter ?
                              Mobra. La propriu.

                              Acum serios, nu gasesti nimic in mintile ei la banii aia. Pot sa'ti recomand ca motor de inceput un Suzuki GS500. e naked, simplu, racire pe aer, fiabilitate maxima. A fost primul meu model de motor si e perfect pentru asa ceva. Ar trebui sa gasesti pe la 900-1000EUR. La 500 doar scutere sau gloabe.

                              Uite de exemplu asta, ca tot e prin zona.
                              sigpic

                              HONDA - THE POWER OF DREAMS
                              Honda Civic Type-R FN2

                              Comment

                              Working...
                              X