Honda in F 1 - sezonul 2009 !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
    hondatu
    Administrator

  • hondatu
    replied
    Avand in vedere ca "specialistii" de la "Liniutze" s-au mutat pe topicul asta pentru a-l seca cat mai profesionist, eu unul inchid topicul si cand vor avea de discutat la modul serios, ii astept cu un nou topic.

    Leave a comment:

  • razvan p.
    Senior Member

  • razvan p.
    replied
    iar ai dormit prost...sau mult!)

    Leave a comment:

  • andreicsa
    Senior Member

  • andreicsa
    replied
    Ideea era ca eu unul nu pun baza nici in Stirile ProTV, mai ales intr-un blogger...
    andreicsa
    Senior Member
    Last edited by andreicsa; 10-12-08, 11:26.

    Leave a comment:

  • Delphi
    Super Moderator

  • Delphi
    replied
    Pe tine te credem Andrei.

    Leave a comment:

  • andreicsa
    Senior Member

  • andreicsa
    replied
    Vedeti ca "marea stire" legata de retragerea Renault provine de pe un ..... BLOG?
    Fac si eu un blog in 10 min pe un sub-domeniu si va zic de revenirea Honda, ma credeti?

    Leave a comment:

  • Delphi
    Super Moderator

  • Delphi
    replied
    Un articol interesant si realist pe AUTOSPEEDTV: http://formula-one.speedtv.com/artic...-to-earth//P4/

    Leave a comment:

  • tokyodream
    Senior Member

  • tokyodream
    replied
    N-am ce sa sterg, nu sunt moderator aici

    Leave a comment:

  • razvan p.
    Senior Member

  • razvan p.
    replied
    nu tatai!!!sunt filmari pe net cu un moshulica simpatic care ar trebui sa tina nepotii pe brate sa le zica povesti la gura sobei.....dar el tine nepoate pe brate,in timp ce este inlantuit pe un iaht de anumite amazoane de 18-29 de ani...

    cum il cheama pe moshul asta simpatic??ca cica el are anumite dr legale asupra F1...

    daca ce am scris este "prea tare" pt tine florine sterge repede!face rau la inima..cititorilor!pt altii e reteta succesului la batranete!

    amin!

    Leave a comment:

  • Achim
    Senior Member

  • Achim
    replied
    Originally posted by razvan p. View Post
    trebuie internati!!!!in saloane cu d-re cu masti si bice!okkk!
    bag seama ca Razvan ne destainuie fantezii personale

    Leave a comment:

  • razvan p.
    Senior Member

  • razvan p.
    replied
    scuze posesorilor de civic 5D!!!nu ma pot abtine)))..sa nu comentez gama R...a motoarelor honda!sorry....

    stirea cu retragerea RENAULT din F1 ma cam pune pe ganduri!folosirea motorului unic????adica sa arunci tehnologia dez pana acum pe geam!???no way..

    in atare conditii daca sauber,mc'laren sau ferrari anunta plecarea putem spune ca "senilii" trebuie internati!!!!in saloane cu d-re cu masti si bice!okkk!

    Leave a comment:

  • Achim
    Senior Member

  • Achim
    replied
    dadeam scroll in jos si totul s-a limpezit cand am ajuns la semnatura

    vin si eu la cupa Accord ca e mai fun

    putem sa umplem 182918 de pagini ca aia tot asta au facut si aia e...

    Leave a comment:

  • UltraDM
    Senior Member

  • UltraDM
    replied
    Originally posted by razvan p. View Post

    Cu civic 5d si accord CU2 R20.......poll position sigur e ocupat de hybrid!de valoare rationamentul si ma bucur ca fukuy mai ramane si nu pleaca la cules orez!!!!! asa cum l-am indrumat eu si inca cateva milioane de fani realisti!

    BRAVO SENSEI
    serios, chiar nu te-ai plictisit să te iei de civic 5d sau nu ştiu ce versiune de accord?
    este totuşi un thread despre formula 1 la care la anul vom fi spectatori
    ca şi pānă acum

    Leave a comment:

  • andreicsa
    Senior Member

  • andreicsa
    replied
    Mergem la cupa Accord atunci

    Leave a comment:

  • tokyodream
    Senior Member

  • tokyodream
    replied
    Uite ca si Renault pleaca:

    http://www.automarket.ro/blog/popesc...din-formula-1/

    Draga Razvan, nu sunt bun la pariuri, dar imi dau si eu cu parerea, imi imaginez cam ce ar fi in "capul" lor, dar e foarte greu de intuit
    ceva-ceva "coc" baietii, o simt

    Si de ce nu ar fi CUPA TYPE-R, CUPA ACCORD ...... ???

    Leave a comment:

  • razvan p.
    Senior Member

  • razvan p.
    replied
    Originally posted by tokyodream View Post
    Ati uitat de CR-Z, V6 diesel, ..........
    daca mai ajunge honda la V6-DIESEL eu unul ajung la balamuc cu siguranta!si asa e de toata jena actualul diesel!vrei diesel????TDI sa fie!fara gluma!

    Leave a comment:

Working...
X