HONDA in Japan SuperGT 2010!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Dap si eu citesc
    -sold-'09 Honda Civic 5D 1.8 Executive Champagne Silver
    '94 Honda CRX Del Sol 1.6 Milano Red (D16Z6)
    '01 Honda S2000 Type V (VGS) 2.0 Laguna Blue
    '15 Honda CRV EX 1.6 Passion Red Pearl

    Comment


    • #47
      Mi tu, numai ca nu prea postez aici.
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

      Comment


      • #48
        Bine asa Sper sa fie numai de bine ce scriu data viitoare.

        In campionat in primele cinci masini se afla doua masini HSV010 , pe locul 2 si 4 la un punct respectiv 9 pc. de lider ,masina Lexus -Eneos
        No signature

        Comment


        • #49
          hmm, nasol, am intrat sa vad ce s-a mai intamplat, convins fiind ca intre timp a mai fost o cursa. nope, cea de la Fuji s-a anulat...

          asa ca-i inca valabil clasamentul cel putin inca 2 saptamani, cand Weider are sanse sa treaca pe locul 1 si Keihin pe locul 3 (diferentele sunt doar de 1 punct). Go Honda, go!

          Comment


          • #50
            Sa anulat din cauza unui taifun etapa de la Fuji . In 2 saptamani va fi ultima etapa din sezonul actual..
            No signature

            Comment


            • #51
              da, am vazut de ce a fost anulat. si acum vad ca m-am pacalit, ultima etapa e de fapt 'all stars' si nu-i parte din campionat. asa ca, last chance for HSV-10

              Comment


              • #52
                in mod ciudat, mi se pare ca au iesit pe locurile 1 si 3 per total?

                Comment


                • #53
                  Da 1 si 3 la general.Weider Honda campioana si Keihin Honda pe 3.
                  A fost oarecum cu ghinion ultima cursa pentru masina Lexus-Eneos (liderul campionatului inainte de ultima cursa) care a fost penalizata cu 20 sec la boxe in primele ture cand se afla chiar in spatele actualei campioane HSV 010 - Weider.
                  Oricum un sezon de debut extraordinar pt. HSV 010 . Titlul GT al Japoniei
                  No signature

                  Comment


                  • #54
                    Chiar ma bucur pentru aceasta masina care se pare ca e extraordinara.
                    Civic EP3,Civic FN2
                    După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

                    Comment


                    • #55
                      clasamentul arata cam dubios de asta ma intrebam daca intr-adevar au luat locurile 1 si 2

                      Comment


                      • #56
                        n-au iesit prea rau nici in Fuji Sprint Cup', sper ca anul viitor sa aiba bafta si sa tina masina bine (motorul probabil va tine, dat fiind ca e Honda)

                        Comment


                        • #57
                          in acest an s-ar putea sa mearga si un CR-Z in SuperGT
                          (well, with enough tweaking and hardening... anything goes )

                          Comment


                          • #58
                            La GT300 concurau S2000-uri acum ceva ani . Acum vor sa intre cu CR-Z .
                            Oricum e tare aiurea clasa aia . Masini cu caroserii usoare si aerodinamce dupa model toyota gt one concurand cu subaru sau corola cu 4 usi sau lamborghini murcielago aston sau ferarri . mai s.u.v.-uri sau microbuze mai lipseau
                            No signature

                            Comment


                            • #59
                              deocamdata totusi n-am vazut nimic oficial despre CR-Z. vorbesc in schimb cu mare mandrie despre imbunatatirile aduse lui HSV-010 (side mounted radiator):

                              http://ww2.supergt.net/gtcgi/prg/NLi...016984&List=13

                              Comment


                              • #60
                                Weekend-ul acesta se tine prima etapa din 2011 . Astept sa downloadez cursa inainte sa vad rezultatele
                                No signature

                                Comment

                                Working...
                                X