Radare"stealth"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radare"stealth"

    Ati auzit, respectiv citit, despre noile radare "nedetectabile", hai sa culegem informatii, astfel incat toti hondarii sa fie ok dpdv legal, nu sunt bani pt infrastructura, pt"civilizatie rutiera" ca intr-o tara europeana care se respecta, sunt doar pt tehnologie care sa asigure jumulirea fraierilor, legea junglei,...hai sa fim mai destepti ca ei, in definitiv nici nu e prea greu.....
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

  • #2
    Uite niste informatii:
    http://www.hondafan.ro/forum/showpos...0&postcount=56

    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • #3
      Offtopic: Stii de ce la tara sunt cate 2 politisti...trebuie sa aiba neaparat 8 clase, si numa 1 are doar 4
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

      Comment


      • #4
        KMR, razvanduta,.... partial m-am "luminat", merci, am un Bel, n-am furat-o niciodata, trebuie, totusi, monitorizata treaba, pt a oferi certitudini,.....Den1GRator, daca ne-apucam de bancuri cu politisti,.....o sa-mbatranim amandoi pana terminam capitolul I, si sunt zeci de capitole..
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • #5
          Informatia mea este 100 % corecta, direct de la sursa deci asa e
          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
          My cars:

          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

          Comment


          • #6
            KMR, am retinut......pt Den1GRator si nu numai...cica merg doi politisti la un bordel, iese sefa stabilimentului,..ce vreti, ba!..astia timizi..vrem si noi un sex oral..sefa catre ei..aveti ba bani?..aia...unul catre celalalt..tu cat ai?..5 lei, da' tu?...3 lei....sefa aude dialogul....8 lei....plecati naiba de-aici, ca va iau la bataie,....faceti sex oral unul cu altul, valea!...aia pleaca suparati.......vin peste vreo ora,...apare sefa...iar ati venit?....valea!....aia..timizi...SEFA, NOI ACUM CUI DAM BANII?
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • #7
              Era un articol in ziar,...un politist de la rutiera ne sfatuia sa aruncam detectoarele de radar la gunoi, ete ...nu vreau, am asa o banuiala ca-l arunc si-l fac fericit pe altul,....
              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

              Comment


              • #8
                Cica de luni ar intra, astazi am vazut deja 2, unul in curte la militia dintr-un sat/comuna intre Pitesti si Slatina si altul la iesirea din repectiva localitate pus ca si cum ar fi fost in functiune dar era doar la intimidare.
                Bag picioarele, bani de radare au, de facut autoastrzi ca sa nu mai fii nevoit sa depasesti limita nu sunt.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Seth View Post
                  Cica de luni ar intra, astazi am vazut deja 2, unul in curte la militia dintr-un sat/comuna intre Pitesti si Slatina si altul la iesirea din repectiva localitate pus ca si cum ar fi fost in functiune dar era doar la intimidare.
                  Bag picioarele, bani de radare au, de facut autoastrzi ca sa nu mai fii nevoit sa depasesti limita nu sunt.
                  sunt articole bugetare diferite man, nu se pot baga unii peste altii
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                  Comment


                  • #10
                    Sunt convins, scuze exista intotdeauna, dar intotdeauna.

                    Comment


                    • #11
                      Baga, baga, fiindca au nevoie de bani la buget ca de aer. Au supt din el si s'au imbuibat pana a ramas ca o smochina obosita, normal ca acuma cauta orice mijloace sa scoata bani. Investitia in drumuri si autostrazi nu aduce bani pe termen scurt.
                      Zic ei ca pentru siguranta rutiera? Da, da...right.. Stau la pomana ca Piturca in anii 80..
                      sigpic

                      HONDA - THE POWER OF DREAMS
                      Honda Civic Type-R FN2

                      Comment


                      • #12
                        Intrebarea e - folosesc pentru estimarea vitrezei functia POP si apoi dau drumul la radar in K - caz in care detectoarele cu aceasta functie il depisteaza si e chiar mai bine decat acum deoarece alarmele false POP sunt mult mai rare
                        sau
                        - folosesc functia instant on estimand ochiometric ca unul e vitezist caz in care nu prea mai apuci sa franezi
                        Accord 2.0i i-VTEC 2007
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ant76/

                        Comment


                        • #13
                          Instant on. Tocmai asta e avantajul (pentru ei), ca nu mai trebuie sa puna contact pe antena..
                          Daca tu esti primul in vizor ti'o furi fara drept de apel. Daca ai detector de radar si mergi in spatele altuia care merge tare ai sansa sa iti urle detectorul si sa apuci sa franezi, asta in timp ce inca nu esti in vizorul camerei..
                          sigpic

                          HONDA - THE POWER OF DREAMS
                          Honda Civic Type-R FN2

                          Comment


                          • #14
                            O sa franam ca disperatii la orice bip
                            Sa vedeti lovituri din spate

                            In unele locuri ziceau ca te ia in 2 sec in altele in 5,de-ar fi ultima varianta macar mai reduci ceva

                            LE

                            Mai sunt ceva informatii dar care zic ca o sa fie cu POP

                            http://www.politisti.ro/topic/3-poli...ima-generatie/
                            ANT76
                            Senior Member
                            Last edited by ANT76; 26-02-10, 10:35.
                            Accord 2.0i i-VTEC 2007
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ant76/

                            Comment


                            • #15
                              Azi de dimineata, au sunat carcotasii la pulitie, nush ce capitan bla-bla.
                              A zis nenea ala ca sunt vreo 450 de bucati si ca functioneaza in felul urmator:
                              Functia de monitorizare e on non-stop si in momentul in care sesizeaza viteza mai mare [sau apasa nenea gigel botonu], te capseaza. Si cica va fi detectabil ca si "usile de la benzinarii", adica, vorba ta ANT76, o sa franam la orice bip.
                              The things you are scared of, are usually the most worth while...
                              If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                              Comment

                              Working...
                              X