"Meseriile" posesorilor de Honda din Romania ?!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IT si eu)

    Comment


    • IT si aici

      Comment


      • Fonduri europene. Cat o mai merge.

        Comment


        • Nu mai are Romania nevoie de bani?

          Comment


          • Originally posted by bogdan22 View Post
            Fonduri europene. Cat o mai merge.
            Ahhh... vad o oportunitate
            Chiar voiam sa imi deschid ceva si niste fonduri europene ar fi... la fix.

            In alta ordine de idei, subsemnatul face IT Security.
            I believe that we developed a Type R that the driver will fall in love with and will want to drive forever.

            https://www.youtube.com/watch?v=h1YiQwqYV4s

            Comment


            • Eu am fost o vreme operator de film la Studiourile Buftea ( am facut 27 de filme de lung si scurt metraj ca operator de trucaje si de filmari speciale) si apoi fotograf.
              Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
              Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
              Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

              Comment


              • Inginer electric pe Automotive si in timpul liber instalatii electrice si mici automatizari

                Comment


                • IT, si apicultor hobbyst .
                  Bukovina
                  Junior Member
                  Last edited by Bukovina; 04-01-19, 15:02.

                  Comment


                  • Bine v-am gasit. Nou posesor de Honda Accord, lucrez in linie cu majoritatea hondarilor de aici tot in IT.

                    Comment


                    • Intre contabilitate si IT. Bine v-am gasit.
                      __________________________________
                      Alexandra de la Clarvision

                      Comment


                      • Eu sunt medic. Cativa dintre cei de aici (dar si dintre dealerii Honda) au trecut prin mainile mele.

                        Comment


                        • Originally posted by bflorian View Post
                          Eu sunt medic. Cativa dintre cei de aici (dar si dintre dealerii Honda) au trecut prin mainile mele.
                          E adevarat ca medicii nu prea au grija de masinile lor? :P

                          Comment


                          • Poate fi un mit urban. Dintre cunostintele mele un medic (un el) isi ignora complet masina (o Kia cu apostrof), un altul e capiat dupa a lui (528) si intre e o familie de medici care o trateaza "normal" fara exagerari. Nu sint interesati. O amica tot medic (in vinzari de aparatura medicala high end - milioane de dolari bucata) si in tinerete detinatoare de licenta Frak isi intretine Golful GTI modificat (foarte tare) de la foarte bine in sus.
                            Culmea, cel mai rau am intilnit la o farmacista si la o arhitecta! Am urcat in masinile lor si rar mi-a fost dat sa vad masini mai neingrijite. Sigur, una lucreaza amenajari interioare si uneori mai si cara in ea, Opel Astra Combi, materiale de constructii.
                            "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                            Comment


                            • Eu am terminat UTCN (promotia 2009) si lucrez ca inginer proiectant instalatii electrice (tot ce misca de la curenti slabi pana la medie tensiune).

                              Cei care va construiti case si nu numai, daca aveti intrebari legate de instalatia electrica (da' nu la masina) sau daca aveti nevoie de planuri, va ajut cu cea mai mare placere.

                              Comment


                              • Originally posted by bogdan22 View Post

                                E adevarat ca medicii nu prea au grija de masinile lor? :P
                                Imi e greu sa-ti raspund pentru ca nu am definitia exacta a granitelor intre dezinteresat / normal interesat si interesat / exagerat de interesat de ingrijirea masinii. Mai degraba conteaza ca sunt multi medici femei care nu prea se pricep tehnic la masini si de aici mitul.

                                Comment

                                Working...
                                X