Piele naturala pe CR-V Executive?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• BlackMagic
    replied
    Ia legatura cu aikonelutzu daca vrei tratament exterior, face o treaba de nota 10; o spun din experienta colegilor ce-au trecut pe la el, eu personal inca nu am ajuns. Si pentru interior poti vorbi tot cu el, iti poate da cateva sfaturi.

Leave a comment:

• Corliceanu
    replied
    Salut,

Piele naturala sau nu, asta e, nu prea am avut de ales cand am cumparat-o, am rugamintea de a-mi recomanda " o spalatorie/curatatorie, service" spuneti-i cum vreti, unde sa pot duce masina pentru o curatare profesionala a tapiteriei si un polish al plasticelor din interior in special in zona pragurilor acolo unde accidental atingi cu incaltamintea.

Va multumesc anticipat.

Leave a comment:

• liviuiron
    replied
    Originally posted by Rares View Post
    Din cate stiu eu, pe accord este naturala (o demonstrase un coleg forumist dupa un eveniment neplacut), deci si pe CR-V trebuie sa fie.

Mi se pare incredibil cum astia jupuiesc animale pentru a le tabaci pielea, dar nu pun si ei pe masinile astea un lac si o vopsea mai de doamne ajuta.
    corect !!! daca bate vantul un pic mai tare se zgarie toata. mama lor de lacuri si vopsele...

Leave a comment:

• alex2680
    replied
    La Accord e naturala toata tapiseria? Ca eu intelesesem ca doar cea perforata, de pe sezut si spatar sa zic asa. Cata ne poate lamuri

Leave a comment:

• Rares
    replied
    Din cate stiu eu, pe accord este naturala (o demonstrase un coleg forumist dupa un eveniment neplacut), deci si pe CR-V trebuie sa fie.

Mi se pare incredibil cum astia jupuiesc animale pentru a le tabaci pielea, dar nu pun si ei pe masinile astea un lac si o vopsea mai de doamne ajuta.

Leave a comment:

• Marian206
    started a topic Piele naturala pe CR-V Executive?

Piele naturala pe CR-V Executive?

In final, tapiseria CR-V-ului in varianta de top - Executive - este piele naturala sau nu?

Intreb desi eu sunt aproape convins ca nu e, dar prietenii ma bat la cap ca aia e piele naturala.

Arata foarte bine, intradevar, dar poate fi "doar" o ecologica de calitate si atat...
    Last edited by hondatu; 02-07-10, 18:28.
Working...
X