Piele naturala pe CR-V Executive?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piele naturala pe CR-V Executive?

    In final, tapiseria CR-V-ului in varianta de top - Executive - este piele naturala sau nu?

    Intreb desi eu sunt aproape convins ca nu e, dar prietenii ma bat la cap ca aia e piele naturala.

    Arata foarte bine, intradevar, dar poate fi "doar" o ecologica de calitate si atat...
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 02-07-10, 18:28.

  • #2
    Din cate stiu eu, pe accord este naturala (o demonstrase un coleg forumist dupa un eveniment neplacut), deci si pe CR-V trebuie sa fie.

    Mi se pare incredibil cum astia jupuiesc animale pentru a le tabaci pielea, dar nu pun si ei pe masinile astea un lac si o vopsea mai de doamne ajuta.
    Honda Civic Type-S PLUS Crystal Black Pearl .:. Eibach : Injen : OMP : Skunk2 : Enkei : Ferodo DS2500 : Alpine Type R : Rockford Fosgate .:.
    Honda S2000 AP1 Championship White .:. KW V2 : OZ : SKUNK2 : K&N : VOLK : Spoon : CUSCO : Mugen : Megan Racing : Goodridge : Ingalls : Powerflex .:.
    1000 Locuri de vizitat in Romania

    Comment


    • #3
      La Accord e naturala toata tapiseria? Ca eu intelesesem ca doar cea perforata, de pe sezut si spatar sa zic asa. Cata ne poate lamuri
      ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

      Comment


      • #4
        Originally posted by Rares View Post
        Din cate stiu eu, pe accord este naturala (o demonstrase un coleg forumist dupa un eveniment neplacut), deci si pe CR-V trebuie sa fie.

        Mi se pare incredibil cum astia jupuiesc animale pentru a le tabaci pielea, dar nu pun si ei pe masinile astea un lac si o vopsea mai de doamne ajuta.
        corect !!! daca bate vantul un pic mai tare se zgarie toata. mama lor de lacuri si vopsele...
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/caramalau/
        Nimic nu este ceea ce pare a fii !

        Comment


        • #5
          Salut,

          Piele naturala sau nu, asta e, nu prea am avut de ales cand am cumparat-o, am rugamintea de a-mi recomanda " o spalatorie/curatatorie, service" spuneti-i cum vreti, unde sa pot duce masina pentru o curatare profesionala a tapiteriei si un polish al plasticelor din interior in special in zona pragurilor acolo unde accidental atingi cu incaltamintea.

          Va multumesc anticipat.

          Comment


          • #6
            Ia legatura cu aikonelutzu daca vrei tratament exterior, face o treaba de nota 10; o spun din experienta colegilor ce-au trecut pe la el, eu personal inca nu am ajuns. Si pentru interior poti vorbi tot cu el, iti poate da cateva sfaturi.
            -------------------
            There is no point of having if you can't share.

            Comment

            Working...
            X