Anvelope de iarna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Super multumit....bune si pe zapada si pe sosea uscata...nu fac zgomot...iar pe zapada ara....frana eficace...da si 500 bucata, pentru dimensiuneile mele de roata la voi sunt mai scumpe.
    Gata...mai vorbim.....am plecat la o pescuiala...Giurgiu....poate pica o cumatra sau salau...sau NIMIC....cel mai raspandit peste din Romania....
    SALUTES
    FLORIN CRISTEA
    Senior Member
    Last edited by FLORIN CRISTEA; 03-11-10, 05:06.
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

    Comment


    • #62
      Multumesc mult!

      Am facut comanda (4 CrossContactWinter) de la Laurentiu (anvelopes.ro) si acum abia astept sa vina.

      Comment


      • #63
        Eu zic ca ai facut o treaba buna....acum ai sa vezi la zapada....
        La ce bani..daca se poate sa-mi spui..de curiozitate.
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #64
          cauciucuri iarna

          Salutare.
          Gata, m-am hotarat sa fiu in rand cu lumea, deci cauciucuri de iarna sa fie.
          M-am hotarat la Pirelli pentru ca am pe celelalte masini si ii consider cei mai buni (parerea mea ).
          Pe siteul Pirelli am gasit asa:

          - Winter Carving Edge 225/65R17 106T Edge

          - Scorpion Ice & Snow
          225/65R17 102T si 215/65R16 98T

          Voi ce ati recomanda (model si dimensiuni)?
          Eventual si niste jante...
          Multumesc anticipat!
          '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

          NU mai folositi luminile de ceata atunci cand nu trebuie!

          Comment


          • #65
            I was in the restaurant yesterday when I suddenly realized I desperately
            needed to pass gas. The music was really, really loud, so I timed my
            gas with the beat of the music.

            After a couple of songs, I started to feel better. I finished my coffee,
            and noticed that everybody was staring at me....

            Then I suddenly remembered that I was listening to my iPod


            Corect.....ia-ti VREDESTEIN ...intreaba pe dl Tomsky cum ma pomeneste el pe mine la fiecare inceput de iarna si pe parcursul de ei..... din 2009 incoace.
            Vorbeste si cu fratele VIVIAN intr'u convingere si impacaciune....ca nu ai dat banii pe geam....el este cel mai apt sa te consilieze.

            Salutes....
            FLORIN CRISTEA
            Senior Member
            Last edited by FLORIN CRISTEA; 03-11-10, 20:12.
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment


            • #66
              N-am auzit de Vrede(in)stein ale voastre, am mai luat o teapa in trecut cu Fulda.

              Iau Pirelli Domn Florin sa-mi ramana si bani de iPod, pentru intalnirea urmatoare de la restaurant .
              '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

              NU mai folositi luminile de ceata atunci cand nu trebuie!

              Comment


              • #67
                Dear Cata,
                Nici nu poate fi vorba de o comparatie VREDESTEIN cu FULDA.
                Ma mir ca nu ai auzit de marca.....ia baga un ochi colea....http://www.tyretest.com/4x4_reifen/v...eme/index.html.
                Bye
                Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                Comment


                • #68
                  A folosit cineva Yokohama Geolander G91? RAV-ul maica-mii a venit cu asa ceva si ma intrebam daca vor face fata la iarna prin zapada, insa mers urban.

                  Comment

                  Working...
                  X