[Q]Capac Rezervor Aluminiu Cu Logo "CIVIC"

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sheva_C
    replied
    Pai banuiesc ca la fel s-ar comporta si cel pe care l-ar aduce un dealer din Romania, din moment ce asta din UK e tot de la dealer. M-ai pus pe ganduri...

Leave a comment:

• mihainstef
    replied
    Am luat eu de la ei capacul de rezervor cu logo, dar in cateva luni, dupa o iarna, s-a cam oxidat pe sub laminare, poate si de la vaporii de benzina. Nu prea as recomanda.

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Ah, ok. Multumesc mult. O sa studiez .

Leave a comment:

• ticker
    replied
    Da, sunt dealer Honda in UK.
    S-a tot luat de pe forum de la ei (a se vedea topicul de group-buy)

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Salutare! Am tot "stat" dupa un capac de aluminiu cu logo-ul civic de vreo 2 ani si n-am avut curaj sa-l cumpar. La fel, mi se pare prea mare pretul de 200 eur, cat e original. Am gasit un site, https://www.coxmotorparts.co.uk si acolo am gasit capacul ca genuine part la un pret de 80, plus curierat. Sa zicem ca ar fi curieratul 20 si tot as iesi mai ieftin. Eu sunt plecat din tara acum si unde am acces la net nu pot vedea ce oferte ar fi pe e-bay si nici daca astia din site-ul de mai sus trimit in Romania. A luat cineva vreodata ceva de la ei? La cum arata site-ul par de incredere. Alte alternative? Merci.

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Se da jos capacul de plastic de pe brat si se prinde acesta cu niste suruburi ce vin in kit ( e foarte simplu).

Leave a comment:

• AdrianGabriel
    replied
    Originally posted by Den1GRator View Post
    Salut, am eu unul, mi l-am cumparat recent insa merge mult mai bine pe orice alta culoare inafara de alb (cum am eu la masina), ti-l pot da cu 400 lei.
    Multumesc pentru raspunsul promt. Civicul meu e negru si cred ca ar merge minunat. Din pacate nu dispun acum de acesti bani :d daca fac rost te voi cauta eu pe forum.
    Imi poti spune cum se monteaza/schimba?

Leave a comment:

• Den1GRator
    replied
    Salut, am eu unul, mi l-am cumparat recent insa merge mult mai bine pe orice alta culoare inafara de alb (cum am eu la masina), ti-l pot da cu 400 lei.

Leave a comment:

• [Q]Capac Rezervor Aluminiu Cu Logo "CIVIC"

Buna ziua
    Stie cineva unde as putea gasi un Capac Rezervor Aluminiu Cu Logo "CIVIC" asemenea celui oferit de honda la accesorii? 200 euro mi se pare enorm. Crede ti ca se poate gasi pe la dezmembrari ceva?
    Orice ajutor este bine venit.
    P.S Nu stiu nici cum se monteaza.
Working...
X