Accesorii aftermarket Civic 5D GT 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
    Fane
    Senior Member

  • Fane
    replied
    va e lene sa actionati butonasul de sub oglinda?

    Leave a comment:

  • AdrianGabriel
    Member

  • AdrianGabriel
    replied
    da oglinda heliomata e o alegere excelenta. dupa pret banuiesc ca te referi la cea originala? am intrebat si eu la honda.. daca voi avea bani de ea poate poate. dar consider ca sunt si lucruri mai importante decat oglinda aia:P

    Leave a comment:

  • cayn
    Junior Member

  • cayn
    replied
    Ca accesoriu poti lua in calcul si oglina heliomata, pentru '11 GT. Costa in jur de 250-300 de eur. La folie eu ma gandeam ceva de genul: http://www.youtube.com/watch?v=gdrPQr8SPW4 dar nu sunt sigur daca exista in Romania service-uri de tipul acesta.

    Leave a comment:

  • mitrasca
    Senior Member

  • mitrasca
    replied
    eu mi-am pus led-uri cu dimming...cu aprox 30 lei....eu le-am montat...cate 1 led smd la sofer si pasager..cat si in spate..nu le-am pus de aspect ..cat de utilitate ca mereu scap cate ceva pe jos si stau cu telefonul sa caut ..

    Leave a comment:

  • alex2680
    Senior Member

  • alex2680
    replied
    Din propria experienta spun ca 3M e cu mult peste Llumar.

    Leave a comment:

  • bgdsta
    Senior Member

  • bgdsta
    replied
    eu am pus in Galati acum un an cu 330 lei fata+spate+luneta (folia este Solarzone)

    Leave a comment:

  • Dragos
    Senior Member

  • Dragos
    replied
    Eu pe masina mea la brasov acum 3 ani am platit pentru luneta si geamuri spate 475Ron.
    Am montat urmatoarea optiune dupa cea mai intunecata cred ca 30% transparenta.

    Leave a comment:

  • AdrianGabriel
    Member

  • AdrianGabriel
    replied
    si mie mi se pare cam mult 650 folia. vroiam pe luneta si geamuri spate. nu stiu ce sa zic de cele pe fata ca oricum nu le poti pune prea intunecate

    Leave a comment:

  • roland_fzj
    Senior Member

  • roland_fzj
    replied
    cam mult 650ron... pe la buc este cam max450ron toata masina. 650se cere pt suvuri

    Leave a comment:

  • Dragos
    Senior Member

  • Dragos
    replied
    Folia depinde unde omontezi 650 Ron cam atat costa.

    Leave a comment:

  • AdrianGabriel
    Member

  • AdrianGabriel
    replied
    Pai am inteles ca folia llumar este una dintre cele mai bune nu? Okai si ai idee cam cat ar ajunge folia + lumina ambientala fata si spate? Oricum mai am timp sa ma gandesc.. Cel mai devreme pe la sfarsitul lunii martie voi primi masina ( rabla X(X(X)

    Leave a comment:

  • ionutblv
    Senior Member

  • ionutblv
    replied
    scris pe intuneric=))

    poti sa-ti faci lumina ambientala prin leduri SMD , folia clar nu e o problema , poate doar marca

    Leave a comment:

  • AdrianGabriel
    Member

  • Accesorii aftermarket Civic 5D GT 2011

    Voi fi in curand posesorul unui Honda Civic GT 1.8. Si am vazut in oferta celor de la Asko niste accesorii foarte interesante. Din pacate pretul lor este muuuult prea exagerat. De exemplu lumina ambientala ajunge pe la 300+ euro.. Ma gandeam ca poate stie cineva de pe unde se pot achizitiona astfel de accesorii. M ar interesa si sa pun folie pe ea
Working...
X