Accesorii aftermarket Civic 5D GT 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accesorii aftermarket Civic 5D GT 2011

    Voi fi in curand posesorul unui Honda Civic GT 1.8. Si am vazut in oferta celor de la Asko niste accesorii foarte interesante. Din pacate pretul lor este muuuult prea exagerat. De exemplu lumina ambientala ajunge pe la 300+ euro.. Ma gandeam ca poate stie cineva de pe unde se pot achizitiona astfel de accesorii. M ar interesa si sa pun folie pe ea

  • #2
    scris pe intuneric=))

    poti sa-ti faci lumina ambientala prin leduri SMD , folia clar nu e o problema , poate doar marca
    Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

    Comment


    • #3
      Pai am inteles ca folia llumar este una dintre cele mai bune nu? Okai si ai idee cam cat ar ajunge folia + lumina ambientala fata si spate? Oricum mai am timp sa ma gandesc.. Cel mai devreme pe la sfarsitul lunii martie voi primi masina ( rabla X(X(X)

      Comment


      • #4
        Folia depinde unde omontezi 650 Ron cam atat costa.
        2017 DACIA Sandero stepway 0.9Tce + easy r
        EX-2007 CIVIC 1,8 I-VTEC 140CP

        Comment


        • #5
          cam mult 650ron... pe la buc este cam max450ron toata masina. 650se cere pt suvuri
          sigpic

          Comment


          • #6
            si mie mi se pare cam mult 650 folia. vroiam pe luneta si geamuri spate. nu stiu ce sa zic de cele pe fata ca oricum nu le poti pune prea intunecate

            Comment


            • #7
              Eu pe masina mea la brasov acum 3 ani am platit pentru luneta si geamuri spate 475Ron.
              Am montat urmatoarea optiune dupa cea mai intunecata cred ca 30% transparenta.
              2017 DACIA Sandero stepway 0.9Tce + easy r
              EX-2007 CIVIC 1,8 I-VTEC 140CP

              Comment


              • #8
                eu am pus in Galati acum un an cu 330 lei fata+spate+luneta (folia este Solarzone)
                Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
                sigpic
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

                Comment


                • #9
                  Din propria experienta spun ca 3M e cu mult peste Llumar.
                  ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

                  Comment


                  • #10
                    eu mi-am pus led-uri cu dimming...cu aprox 30 lei....eu le-am montat...cate 1 led smd la sofer si pasager..cat si in spate..nu le-am pus de aspect ..cat de utilitate ca mereu scap cate ceva pe jos si stau cu telefonul sa caut ..

                    Comment


                    • #11
                      Ca accesoriu poti lua in calcul si oglina heliomata, pentru '11 GT. Costa in jur de 250-300 de eur. La folie eu ma gandeam ceva de genul: http://www.youtube.com/watch?v=gdrPQr8SPW4 dar nu sunt sigur daca exista in Romania service-uri de tipul acesta.

                      Comment


                      • #12
                        da oglinda heliomata e o alegere excelenta. dupa pret banuiesc ca te referi la cea originala? am intrebat si eu la honda.. daca voi avea bani de ea poate poate. dar consider ca sunt si lucruri mai importante decat oglinda aia:P

                        Comment


                        • #13
                          va e lene sa actionati butonasul de sub oglinda?

                          Comment

                          Working...
                          X