Dotari Civic diesel faceliftat

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Dotari Civic diesel faceliftat

Salutare tuturor, dupa lupte seculare si invins prejudecati vreau sa imi iau o "asiatica" chiar daca asta o face geloasa pe nevastamea.
    Sunt nou aici, am citit cate si mai cate pe acest forum dar pe mare ( sunt navigator) nu este prea mult net.
    La anul in primavara vreau sa dau o fuga pana in Germania sa iau un Civic diesel facelift si nu am reusit sa ma lamuresc cu pachetele de dotari pentru ca ori unii vanzatori/dealeri nu bifeaza toate optionalele ori omit sa dea informatii full despre masina. Asa ca rog unul din Hondari daca ma poate lamuri cu toate pachetele de dotari sa mai aducem o Honda pe strazile patriei.
    Va multumesc pentru intelegere si respect pentru cei care au pus bazele acestei "Biblii:
    Last edited by hondatu; 23-10-19, 12:20.

Completare Generatia 9-a cam 2015-2016

Comment

Salut! De pe la jumateatea lui 2015 vei gasi modelul facelift (cel cu fața de type R) in varianta cu lupa simpla( bec halogen) sau cel cu 2 lupe cu faza scurta pe LED. Nu exiata xenin pe facelift. M-am uitat si eu sa vad cam ce gasesti pe variabta diesel si am vazut ca majoritatea sunt modelul elegance (care nu e obligatoriu sa aibe navigatia); in rest obtiunile sunt cam aceleasi ca si in Ro pe elegance. Da click pe link si te lamuresti.

https://drive.google.com/file/d/1dDW...w?usp=drivesdk

Comment

Salut,
        Am eu civic 5d diesel 2015, cu facelift, echipare elegance + winter pack. Ii lipseste doar cele avansate de siguranta (unghi mort in oglinda), lane assist si detectarea indicatoarelor. Astea erau pe varianta sport, care era alternativa la elegance, dar aceea nu avea oglinzi rabatabile din cheie. In afara de asta, nu are clima pentru banchetele din spate si nici incalzire. Restul geamuri, oglinzi, clima duala, tot ce ai nevoie.
        Eu i-am pus senzori parcare spate, dar sunt cam inutili, ca am camera spate.
        Nu tin minte sa existe varianta cu volan sau parbriz incalzit, dar posibil sa fie pe varianta executive.

Comment

Working...
        X