Noul Honda Civic Hatchback 2011 [facelift 1] 2014 [facelift 2] 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by El_Hakim View Post
    Poza aia de la ce model este. Garantat nu e prea nou. La a mea nu se vede absolut nimic...
    Nici la Golf nu vad vreun capac, tot cu matele la vedere...:P
    .....]
    Nu incercam sa fac comparatii (acolo ii un golf 2/3)...poza ii luata de aici:
    http://www.autoblog.com/photos/2012-...photo-4441030/
    Oricum m-as uita la el, spatele ii inspaimantator de urat:
    Attached Files
    Volkswagen Golf V, 2.0TDI, BKD, MTM Engine Performance Upgrade, GOODRIDGE Brake Lines Hoses, Front&Rear EBC Turbo Groove Brake Discs, Front&Rear EBC Redstuff Brake Pads, Zandvoort 17" + GY Eagle F1 Asymmetric, Hella Xenon-look Headlights, Hella LED Clear Taillights

    Comment


    • Nu ii mai zice "urat", se numeste "proiectat pt aerodinamica mai buna imprumutata din domeniul aviatic"
      Cred ca m-as putea obisnui si cu spatele asta. Una peste alta, masinuta este la fel de deosebita ca si actuala si, parerea mea, ca daca o vezi in oras nu ai cum sa nu intorci capul. Imi place fff mult culoarea rosie ca cea din filmuletul pus de gabrielb. Sper ca urmatoarea sa fie rosie asa cum mi-am dorit-o pe actuala
      My cars:
      2015 Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC A/T
      ex.: 2007 Honda Civic Sport 2.2 i-CTDI M/T

      Comment


      • sincer, nu imi place modelul nou. il prefer pe cel de acum. de la departare parca ar fi un logan. se zvoneste ca vor scoate un motor diesel de 1.6 l.
        CR-V 2.0 2011 silver grey

        Comment


        • @sebip Deoarece la Honda nu prea tre sa ridici capota decat f. rar, spre deosebire de VW

          Comment


          • @dinoc: Aaaa..asta explica tot atunci
            Volkswagen Golf V, 2.0TDI, BKD, MTM Engine Performance Upgrade, GOODRIDGE Brake Lines Hoses, Front&Rear EBC Turbo Groove Brake Discs, Front&Rear EBC Redstuff Brake Pads, Zandvoort 17" + GY Eagle F1 Asymmetric, Hella Xenon-look Headlights, Hella LED Clear Taillights

            Comment


            • Originally posted by dinoc View Post
              @sebip Deoarece la Honda nu prea tre sa ridici capota decat f. rar, spre deosebire de VW
              Daa, are rezervorul de lichid de parbriz de 100 litri si nici nu consuma deloc ulei..
              sigpic

              HONDA - THE POWER OF DREAMS
              Honda Civic Type-R FN2

              Comment


              • Originally posted by sebip View Post
                Oricum m-as uita la el, spatele ii inspaimantator de urat:
                zici ca e o broasca speriata de faptul ca un pamantean a indraznit sa se apropie de ea
                civic 2.2 5D FK3
                CR-V 2.2 AT RE6

                Comment


                • Apropo de ce discutam mai inainte de praguri/fuste/ornamente aripi,

                  cel auriu de la Frankfurt - vad ca are pragurile si fustele in carbon + eleron luneta.


                  Click image for larger version

Name:	07-2012-honda-civic-euro-frankfurt-2011.jpg
Views:	1
Size:	52.5 KB
ID:	709502
                  :::Polo 9N3 GTI:.:1.8T:.:BJX:.:150HP:.:ShadowBlue:::

                  Comment


                  • Originally posted by strumfuadi View Post
                    Daa, are rezervorul de lichid de parbriz de 100 litri si nici nu consuma deloc ulei..
                    HONDA nu consuma uleiul, il foloseste!!!
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                    Comment


                    • E Peugeot 207 corcit cu Megane si cu aripi Duster. Leduri de la Haudi.
                      Cred ca au ales un anumit public tinta, si ar fi bine sa fie echipate din fabrica cu CD si set de cruciulite la oglinda

                      Comment


                      • Cred ca trebuie schimbate dioptriile la ochelari.
                        sigpic

                        HONDA - THE POWER OF DREAMS
                        Honda Civic Type-R FN2

                        Comment


                        • http://www.topgear.com/uk/car-news/f...vic-2011-09-12

                          http://www.whatcar.com/car-news/2012...covered/259135
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • Urmand link-urile de mai sus am dat si de:
                            Honda plans new Civic Type R


                            ...and saw under the sun, that the race is not to the swift, nor the battle to the strong, neither does bread come to the wise, nor wealth to men of understanding, nor yet favour to men of skill; but time and chance happen to them all.

                            Comment


                            • i love my FN civic !!!!!
                              HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                              HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                              vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                              KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                              Comment


                              • Se pare ca va fi un sistem audio cu subwoofer in portbagaj:

                                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X